28/5 — 1/6 & 9 — 15/9/2021
61. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež

Aktuality

Zažij Zlín Film Festival zblízka...buď dobrovolník!

Jaké je to podílet se na přípravách a organizaci velké mezinárodní akce? Zjistíš to, když se staneš dobrovolníkem druhé části 61. ročníku Zlín Film Festivalu, který se koná od 9. do 15 září.

Filmové klapky dorazily do Olomouce

Už po šesté v řadě se výtvarně pojaté klapky z projektu Salon filmových klapek představují v Olomouci. Poprvé jsou však k vidění v krásných prostorách galerie Art Rubikon, kde budou vystaveny až do 24. června.

Ve Zlínské festivalové revue jsme zachytili průběh 1. části festivalu

Letošní premiérové číslo přináší popis nejdůležitějších momentů z 1. dílu Zlín Film Festivalu, který jsme realizovali převážně v online prostředí. Podívejte se, co všechno jsme vám v termínu od 28. května do 1. června přinesli.

Foto ohlédnutí za první částí Zlín Film Festivalu

Pět dnů nabitých online filmovým i doprovodným programem přilákalo nespočet našich věrných fanoušků, dětských diváků i celých rodin. Těší nás, že jste sledovali oceněné festivalové filmy, besedy, workshopy, life streamy, navštívili...

1. část letošního Zlín Film Festivalu je již za námi

Zlín Film Festival má za sebou první, jarní část. Vůbec poprvé jsme využili online platformu a pro živé vysílání i speciálně vybudované studio. Kromě oceněných filmů z minulého ročníku jsme nabídli besedy, filmové workshopy,...