26/5 — 1/6/2022
62. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež

Aktuality

Podpořme společně projekt Kapky naděje

Advent je časem splněných přání a dobrých skutků. O jeden takový právě usiluje náš dlouhodobý charitativní partner Nadační fond Kapka naděje, který již třetím rokem velmi intenzivně pracuje na zlepšení podmínek na odděleních...

Spustili jsme registrace do 7. ročníku festivalového půlmaratonu

Těšíte se na Festivalový půlmaraton MONET+ Zlín 2022? Tak tohle je zpráva přesně pro vás.  Od středy 1. prosince se můžete registrovat na 7. ročník, který se uskuteční v neděli 29. května jako tradiční součást doprovodného...

Připomeňte si atmosféru uplynulého ročníku Zlín Film Festivalu

7 festivalových dní, 125 promítnutých filmů, odhadem 11 000 filmových diváků a 70 000 návštěvníků doprovodného programu. To byl 61. Zlín Film Festival.

Hledáme filmy do programu 62. ročníku Zlín Film Festivalu!

Rok 2022 je pomalu za dveřmi a my už nyní hledáme hrané, animované, dokumentární a studentské filmy pro nadcházející ročník největšího festivalu pro děti a mládež na světě.

Právě rozesíláme zbrusu nové klapky výtvarníkům, kteří budou tvořit umělecká díla pro 62. ročník

Celkem 125 malířských pláten v podobě černobílých klapek právě rozesíláme našim zpřáteleným výtvarníkům. Do začátku nadcházejícího roku tak vznikne nová kolekce pro již 25. Salon filmových klapek. 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.