Dobrovolníci Zlín Film Festival

Dobrovolnictví je již nedílnou součástí zlínského festivalu. Rok od roku systém dobrovolnictví vylepšujeme, upravujeme a snažíme se vycházet co nejvíce vstříc všem zapojeným. Dobrovolnictví je činností bez nároku na finanční odměnu, nicméně se vždy snažíme připravit pro dobrovolníky poděkování a benefity v jiných podobách.

A co znamená být dobrovolníkem na největším a nejstarším festivalu filmů svého druhu na světě?

V rámci této spolupráce nabízíme příležitosti pro dobrovolnickou činnost v mnoha ohledech. Ať se již jedná o pomoc při organizaci konkrétní akce doprovodného programu pro děti, hudební produkce - koncertu, filmového programu či festivalu jako celku. Dobrovolník má možnost nahlédnout do zákulisí, přípravy, průběhu a organizace jednotlivých částí festivalu, a také poznat organizaci festivalu jako takového. Vždy usilujeme, aby práce byla činorodá, zajímavá a dobrovolník poznal celý festival tak, jak běžný návštěvník nemůže.
Dobrovolnictví počítá s účastí po celou dobu trvání festivalu, ale práci je možné předem rozvrhnout na určité dny, části dne, nebo na celou dobu trvání festivalu. Jedná se o práci s dětmi, pro děti a také pro kamarády a blízké. Každoročně festival navštíví přes 100 000 návštěvníků.

Co ti dobrovolnictví přinese?

Kromě dobrého pocitu, že se zapojíš do organizace největší kulturní akce v regionu, získáš i nové kamarády, zkušenosti a zajímavé zážitky….no a samozřejmě také celou řadu dalších zajímavých výhod, jako jsou například vstupy na filmové projekce (včetně letního kina), celodenní vstup 1+1 do Aqualandu Moravia, festivalové tričko a drobnosti od partnerů akce, občerstvení. A navíc nově můžeš ráno posnídat s některou z festivalových hvězd! Ale to není všechno. Chystáme i další atraktivní benefity.

Můžeš být právě ty dobrovolníkem?

Pokud je Ti víc než patnáct let máš na festival čas a chceš se ho aktivně zúčastnit, pak není problém. Do našeho týmu vítáme dívky, chlapce, ale třeba i aktivní seniory.

Máš zájem stát se členem festivalového týmu?

Není nic jednoduššího, než vyplnit PŘIHLÁŠKU a závazně se přihlásit.

Chceš se na něco zeptat?

Napiš na mail jan.lerl [@] zlinfest.cz ozveme se Ti zpět.
Dobrovolnický tým festivalu je skupina super lidí, kteří táhnou za jeden provaz a skvěle si festival i při práci užívají! Pokud nevěříš, mrkni na video níže :)


KONTAKTY

Jan Lerl

HLAVNÍ KOORDINÁTOR

Jan Lerl

+420 724 351 088
jan.lerl zlinfest.cz

Adéla Kroužílková

ASISTENT

Adéla Kroužílková

adela.krouzilkova zlinfest.cz

Jakub Tesař

ASISTENT

Jakub Tesař

jakub.tesar zlinfest.cz