30/5 — 5/6/2024
64. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL FILMŮ
PRO DĚTI A MLÁDEŽ
MY ZFF
Stáhni si apku

Zažijte vášeň i bitvu pod hvězdami. Letňák VIVA promítá denně

13. května 2024

Náměstí T. G. Masaryka znovu ožije filmem. Na cestu plnou emocí a příběhů vás vezme Letňák VIVA, který během festivalového týdne promítne v centru Zlína sedm filmových trháků. Znáte lepší způsob, jak si po dlouhém dni dopřát pořádný relax?

Za zády Památník Tomáše Bati a před sebou blikající Zlín. Magická atmosféra nočního města každoročně přitáhne do letního kina stovky nadšenců. Přijďte si pro zážitek pod širou oblouhou i vy. Program začíná denně od 21.30 hodin, výjimku tvoří zahajovací snímek Barbie, který posunul ohňostroj na 22.15 hodin. Tak kam se s námi letos vydáte? Už víte?

Čtvrtek 30. 5.

BARBIE (Greta Gerwig) – USA, 2023, 114 min

Žít v Zemi Barbie znamená být dokonalou bytostí na dokonalém místě. Pokud tedy nemáte úplnou existenciální krizi. Nebo jste Ken.

Pátek 31. 5.

DUNA: ČÁST DRUHÁ (Denis Villeneuve) – USA/Kanada, 2024, 166 min

Ve druhé části se Paul Atreides spojí s Chani a Fremeny a zároveň se vydá na válečnou stezku pomsty proti spiklencům, kteří zničili jeho rodinu. 

Sobota 1. 6.

GRAN TURISMO (Neill Blomkamp) – USA, 2023, 134 min

Předlohou filmu je skutečný příběh o splněném přání dospívajícího hráče videoherní závodní série „Gran Turismo“ Janna Mardenborougha, jehož výhry dovedly až na dráhu profesionálního jezdce.

Neděle 2. 6.

JEDEME NA TEAMBUILDING (Zuzana Marianková) – Česko/Slovensko, 2023, 105 min

Ambiciózní Aleš je místo povýšení přeložen do call centra, kde z excentrických kolegů tvoří soudržný tým, aby během teambuildingu porazil bývalé kolegy a zachránil oddělení před zrušením. 

Pondělí 3. 6.

FRANTA MIMOZEMŠŤAN (Rudolf Havlík) – Česko, 2024, 101 min

Komedie Franta mimozemšťan si na půdorysu lehce absurdního příběhu pohrává se situacemi, které neumíme vysvětlit, možná se jich i bojíme, ale musíme najít způsob, jak se s nimi poprat. 

Úterý 4. 6.

ARISTOKRATKA VE VARU (Jiří Vejdělek) – Česko/Slovensko, 2024, 99 min

Zájem návštěvníků o Kostku upadá, Frank je ovšem v koncích – nemá na výplaty, ani na opravy. Právě v tu chvíli se objeví dcera právníka Bendy Deniska, která rozvíří poklidné vody rodového sídla.

Středa 5. 6.

SLADKÝ ŽIVOT (Tomáš Hoffman) – Česko, 2024, 116 min

Co se stane, když hokejovému reprezentantovi Rosťovi Beranovi zamíchá s kartami osud? Po transplantaci srdce začíná od nuly a zjišťuje, že i život obyčejných smrtelníků může být jedinečný.

   

Vstupenky na jednotlivé dny si můžete pořídit s předstihem, a to od 20. května na webu festivalu www.zlinfest.cz nebo během konání festivalu na pokladně přímo na místě. Nezapomeňte, stylový teplý outfit a deku s sebou!
Kam dál