Autogramiáda hvězd. Podpisy rozdávali herci z filmu Expedice Galejník i Pavel Nový
01. června 2026
Obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko dnes opět zažilo pořádný festivalový šrumec. Tradiční autogramiáda přilákala desítky fanoušků, kteří si přišli pro podpis, společnou fotku nebo krátký pozdrav od svých oblíbených herců a osobností.
Atmosféra byla skvělá. U stolů diváky s úsměvem vítala zářivá Klára Issová, oblíbený herec Jan Cina nebo charismatická Táňa Malíková. Velkou pozornost budila také mladá talentovaná herečka Sofia Šporclová.
Mezi fanoušky pak doslova zářil nestor českého filmu a divadla Pavel Nový, který jako vždy rozdával dobrou náladu na všechny strany. O největší překvapení a úsměvy (nejen) nejmladších návštěvníků se ale postaral legendární Hurvínek, který si autogramiádu nenechal ujít. Stejně tak herci a tvůrci nově připravovaného filmu Expedice Galejník, mezi nimi Jan Révai nebo Petr Vaněk, producent filmu Ondřej Zima a režisérka Zuzana Marianková.
Sledujte náš doprovodný program i v dalších dnech – hvězdných příležitostí potkat své idoly tváří v tvář vás ve Zlíně čeká ještě spousta!