30/5 — 5/6/2024
64. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
21. 3. 2024

Lákají tě nové zkušenosti, lidé, nebo zážitky? Staň se festivalovým dobrovolníkem!

Už za necelé tři měsíce vypukne v centru Zlína opět festivalové veselí. Filmy, besedy, autogramiády, koncerty, festivalový půlmaraton a celá řada dalších festivalových aktivit si žádá rozsáhlý pořadatelský tým. A ty můžeš být jeho součástí jako dobrovolník! 

K zdárnému průběhu každého ročníku festivalu je vždy potřeba spolehlivý tým pořadatelů. Právě v tomto období spouštíme přihlašování pro dobrovolníky, kteří pomohou jak s přípravami, tak i následným průběhem. Dobrovolníkům nabízíme týden plný zážitků, zajímavých akcí i setkání s hvězdami a řadu dalších benefitů. Mrkněte do kalendáře, letošní ročník se totiž koná od 30. května do 5. června.

Skvělý kolektiv, výborná atmosféra, noví kamarádi a zajímavé zkušenosti. To a mnoho dalšího čeká na všechny, kteří se přihlásí do týmu dobrovolníků a zapojí se do pořádání 64. ročníku Zlín Film Festivalu a 9. Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín.

„Navíc se dostanou do zákulisí festivalu, zjistí, co vše obnáší jeho přípravy a budou mít příležitost potkat se hvězdnými hosty i filmovými profesionály,“

doplňuje seznam přínosů Jarmila Záhorová, výkonná ředitelka festivalu. V minulých letech se takto dobrovolníci setkali na snídani třeba s Bárou Polákovou, Markem Adamczykem a Evou Adamczykovou, povečeřeli také s Bárou Seidlovou nebo s Markem Lamborou.

Dobrovolníci se podílejí na chodu filmového i doprovodného programu, uplatnění najdou ve všech zónách, například v letním kině, na náměstí Míru při velkých koncertech, na zámku a v jeho okolí nebo v parku Komenského.

„Řada z nich se k nám pravidelně vrací, vždy je zde ale prostor pro nové zájemce. V posledních letech spolupracujeme v průběhu festivalového týdne s přibližně sto padesáti dobrovolníky, dalších 100 je nezbytných k zajištění průběhu nedělního festivalového půlmaratonu,“

vysvětluje Jarmila Záhorová. Zapojit se mohou zejména studenti středních a vysokých škol, přihlášky jsou ale otevřené i dalším zájemcům, kteří chtějí festival zažít z jiného pohledu, než jaký se naskytne jeho běžným návštěvníkům. Podmínkou je věk minimálně 15 let. Kromě zmíněných nezapomenutelných zážitků a zkušeností získají dobrovolníci jako odměnu také vstupenky do kina či letního kina, festivalové tričko a příspěvky na stravování.

Hlásit se můžeš zde! Těšíme se na tebe!

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.