1 — 7/6/2023
63. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež

ZLÍN FEST SCREEN

Vítejte na platformě ZLÍN FEST SCREEN!

Představujeme Vám celoroční vzdělávací cyklus filmových projekcí určený výhradně školám. Žáci a studenti tak mohou se svými učiteli ve třídách sledovat filmy, které jim přinesou nejen radost a zábavu, ale pomohou jim rozšiřovat povědomí o okolním světě, rozvíjet estetické, sociální i morální cítění.
Ke každému filmu je zpracován pracovní list pro žáky a metodický materiál pro učitele, který slouží k hlubšímu seznámení se s filmem a k jeho využití ve výuce.
Filmy jsou uváděny v originálním znění s českými titulky.

Cena za jedno zhlédnutí filmu včetně didaktických materiálů je 200 Kč (včetně 21% DPH).
Film bude k dispozici na našem screeningovém portálu (odkaz níže) na základě kódu, který vám bude zaslán obratem po úhradě. Projekci filmů lze dle vaší potřeby přerušit a vrátit se k ní např. v následující vyučovací hodině.  

Máte-li zájem zhlédnout film využijte kontakt:
Veronika Klementová
e-mail: veronika.klementova@zlinfest.cz
telefon: 724 351 096

Ukázka pracovního listu k filmu (tento film není součástí nabídky).
Hranice odvahy - pracovní listy k filmu - určeno pro pedagogy a rodiče
Hranice odvahy - pracovní listy k filmu - určeno pro děti

FREECINEMA

Metodické materiály vypracovala filmově-výchovná společnost Free Cinema na základě didaktických inspirací evropského projektu CinEd. Funkčnost metodiky byla průběžně ověřována na školách po celé České republice.

Přihlášení do screeningového portálu


Cyklus filmů pro rok 2023 se jmenuje HRDINOVÉ JSTE I VY a uvede příběhy o odvaze, statečnosti, nebojácnosti či neohroženosti dětských a dospívajících hrdinů.

Aktuální kolekce je dostupná od 1. 4. do 30. 6. 2023

 

 
 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.