30/5 — 5/6/2024
64. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
23. 2. 2024

Hledáme muzikanty! Aneb kdo neběží, hraje…

I letos chceme vytvořit skvělou atmosféru pro běžce i fandící diváky po trati našeho závodu. Vyzýváme proto amatérské hudebníky i kapely, aby se společně s námi pokusili 2. června ve Zlíně vytvořit hudební kulisu, jakou známe ze světových běžeckých klání.

I když má běžecký závod v atmosféře filmového festivalu svoje neopakovatelné kouzlo, nic nenakopne běžce víc než podpora z druhé strany závodního koridoru. Už během loňského ročníku doprovodilo závod svým hudebním vystoupením několika lokálních kapel. To, jak se jim podařilo vyhecovat běžce i fanoušky, jste mohli zažít na Havlíčkově nábřeží, v Prštném nebo v továrním areálu. Míst po trati je však mnohem víc a případní zájemci si tak mohou sami vybrat, kde by chtěli mít své stanoviště.

Délka vystoupení může být libovolná, od cca 15 minut, kdy poběží daným úsekem hlavní skupina závodníků, nebo i 2 hodiny v průběhu konání celého závodu. Hlavní závod startuje v neděli 2. června v 10:00 hodin u Kongresového centra Zlín. Pro všechny vystupující bude připravena odměna v podobě volných vstupenek na festivalové letní kino.

V případě zájmu se jednotlivci i hudební uskupení mohou hlásit na mail martin.tomiga@zlinfest.cz

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.