30/5 — 5/6/2024
64. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
6. 6. 2023

Hvězdy na koberci. Úsměvy rozdávala i exotická Monteiro

Tanečnice Jessica Monteiro byla dnes jednou z nejvýraznějších postav červeného koberce. Na 63. Zlín Film Festival přijel jako host také Samuel Toman, objevily se nositelé hvězd Chodníku slávy a další celebrity. Přehlídka festivalových VIP hostů se tradičně konala na nádvoří Kongresového centra ve Zlíně.

Snědá kráska Jessica Monteiro je novou posilou českého seriálu ZOO. Herečka, jejíž tatínek pochází z Guiney-Bissau a maminka je Češka, procestovala svět s americkým rapperem Kanyem Westem, když se zúčastnila jeho světové tour.

 

Nebyla však jedinou zajímavou celebritou, kterou mohli přijít pozdravit návštěvníci Červeného koberce. Mezi festivalovými hvězdami se objevili také Tereza Ramba a Jan Cina, kterým odhalili organizátoři 63. Zlín Film Festivalu hvězdy na Chodníku slávy. Oblíbená herečka se nenechala zahanbit a rozjela to i na pódiu s moderátory.

 

Zahlédnout jste mohli letošní YoungStar Antonii Formanovou a Vojtěcha Vodochovského. Pozvání přijala také charismatická herečka Jitka Schneiderová nebo mladý herec Filip Červenka. Zkrátka bylo se na co dívat.

 

Červený koberec na nádvoří Kongresového centra roztáhnou organizátoři 63. Zlín Film Festivalu zítra naposled. Nenechte si ujít od 15 hodin setkání se Zlatou Adamovskou, která získá na slavnostním galavečeru Zlatý střevíček, jejím  partnerem Petrem Štěpánkem, Vladimírem Kratinou, delegací k filmu Princezna zakletá v čase 2: Janem Révaiem, Sárou Korbelovou nebo delegací k filmu Psí detektiv Roi. 

 

 

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.