30/5 — 5/6/2024
64. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
6. 6. 2023

Lou Fanánek Hagen o těžkých překážkách. Život je takovej

Ty nejobyčejnější věci mají prý v životě největší význam. A když se na tom shodnou i odborníci, něco na tom bude. Vendula Pizingerová a Lou Fanánek Hagen hosty talk show Život je takovej, kterou jste dnes naposledy měli možnost navštívit v rámci doprovodného programu 63. Zlín Film Festivalu.

Úsměv, zájem, pozornost a společně strávený čas mají ve vztahu rodičů k dětem největší smysl. Také o tom byla řeč ve stanu u zámku, kde se konal další z dílů pořadu Život je takovej. Na přednášce „Pozitivní rodičovství s nadhledem aneb co všechno můžu udělat pro to, aby moje dítě bylo šťastné a jak být zároveň šťastným rodičem?“ zazněly odborné rady, ale také osobní zkušenosti, které předali návštěvníkům pánové Marek Mikláš, David Čáp a prezidentka nadace Kapka Naděje Vendula Pizingerová.

 

Ve druhém bloku své talk show přivítal moderátor Filip Teller hudebního skladatele, textaře a zpěváka Lou Fanánka Hagena. Návštěvníkům pootevřel svou třináctou komnatu, když hovořil o tom, jaký je aktivní život s handicapem nebo jak se postavit k tomu, když vám osud připraví na cestě životem těžké překážky.

A vznikla z toho tato fotogalerie.

 

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.