30/5 — 5/6/2024
64. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
24. 5. 2023

Deku s sebou, jde se do kina! Letňák promítne Top Gun i Avatar

Užijte si romantiku pod širákem! Zelenou plochu mezi Obchodním domem a bývalými baťovskými internáty ve Zlíně znovu oživí filmoví aktéři. Tom Cruise, Keanu Reeves nebo Michelle Rodriguez vás zavedou do míst, která vám nedají spát. Letňák promítá denně a cena je symbolická.

Už ve čtvrtek 1. června se můžete vznášet v oblacích s Tomem Cruisem. K smrti rád pilotuje stíhačky, bohužel je magnet na průšvihy. Zvládne jednu obtížnou soukromou misi, přestože pravděpodobnost, že některý z pilotů nepřežije, není vůbec malá? Vysoce hodnocený akční snímek Top Gun: Maverick by neměl ujít filmovým nadšencům ani těm, kteří s napětím sledovali jedničku.

 

Do „dračího doupěte“ vás v pátek 2. června vezme Chris Pine. Coby potulný zpěvák pomáhá se svou partou zlodějíčků měnit majitele vzácných artefaktů. Jenže nemůže mít věčně kliku. Když proti němu stojí armáda nelítostných zabijáků, mocných čarodějů a bývalý kamarád Forge Fletcher (Hugh Grant), potřebuje ten správný tým. Zbystřete, Dungeons & Dragons: Čest zlodějů je letošní filmová novinka.

 

Co vás čeká o víkendu? Miláček žen Keanu Reeves odhalí cestu, jak porazit Nejvyšší radu. Přijde však o staré přátele a nebude to mít vůbec snadné. Snímek John Wick: Kapitola 4 patří rovněž k novinkám světové kinematografie a vy jej můžete zhlédnout ve Zlíně už v sobotu 3. června.

 

V neděli 4. června se bude pro změnu slavit. Když Petr udělá ze svého přílete Karla kolegu z práce z jeho sestry Veroniky svou přítelkyni, čeká jej velká jízda na horské dráze. V české komedii Přání k narozeninám vás pobaví Eva Holubová, Jaroslav Dušek, Tomáš Klus, Matěj Hádek a řada dalších.

 

V pondělí 5. června se s Jiřím Langmajerem a Janou Plodkovou během několika minut ocitnete na pustém ostrově. Třeba vás inspirují, jak k sobě s partnerem najít cestu zpátky. Také o tom je česká filmová novinka Ostrov. A zdaleka není poslední.

 

Toužíte se skutečně pobavit? Pak si nenechte v úterý 6. června ujít snímek Buď chlap! Jakub Prachař v něm chce Tereze Ramba dokázat, že je skutečný chlap, a tak se přihlásí na výcvikový tábor v Tatrách vedený Ondřejem Sokolem. Vyučuje vše od sekání dříví po svádění žen. To musíte zažít.

 

Třiašedesátý ročník filmového festivalu ve Zlíně uzavře na náměstí T. G. Masaryka snímek Avatar: The Way of Water. Loňská novinka, která je naprosto must have. James Cameron vás vrátí zpět do nádherného světa Pandory ve velkolepém a strhujícím dobrodružství plném akce. I ve středu 7. června se tedy rozhodně bude na co dívat.

 

Už víte, které z filmových novinek dáte letos přednost? Lákají vás všechny? Atmosféru 63. Film Festivalu Zlín můžete nasát jen za symbolických 99 korun. Promítá se denně od 21. 30 hodin (vyjma čtvrtku od 22.15 hodin). Objetí povoleno!

 

Kompletní program letního kina včetně délky snímku či hereckého obsazení najdete zde.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.