1 — 7/6/2023
63. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
23. 2. 2023

ČT Déčko a Český rozhlas čekají letos na festivalu oslavy

Máme důvod k radosti. Naši nejvýznamnější mediální partneři slaví letos krásná výročí. O to větší je to pro nás potěšení, že si vybrali pro své oslavy právě náš festival. Oběma přejeme, ať se oslavy vydaří a do dalších let spoustu spokojených diváků a posluchačů.

   

Slavit kulatiny bude u nás na festivalu generální mediální partner Česká televize, respektive její stanice ČT:D. Ta už 10 let rozdává radost dětem nejen přes televizní obrazovku, ale také v době konání Zlín Film Festivalu v Domě České televize v parku Komenského ve Zlíně. Právě oblíbené pořady Déčka a jejich moderátory si zde mohou malí diváci a jejich rodiče užívat během celého festivalového týdne stejně jako vřelého objetí oblíbených plyšových maskotů Jů a Hele, Večerníčka, Boba a Bobka, Maxipsa Fíka a dalších. Nebudou chybět tradičně ani tváře z televizní obrazovky, nebo redaktoři ze Zpráviček, které se celý týden budou vysílat z festivalového Zlína, a spousta další zábavy a překvapení.

 

Český rozhlas, který je již řadu let hlavním mediálním partnerem našeho festivalu, letos 18. května oslaví 100 let od zahájení svého pravidelného vysílání. Každoročně pro návštěvníky festivalu i posluchače jednotlivých stanic Českého rozhlasu společně připravujeme atraktivní program a moc nás proto těší, že se právě festivalová sobota 3. června stane dnem, kdy se toto významné výročí bude slavit právě i u nás. Kromě bohatého programu v parku Komenského a na náměstí Míru, který vyvrcholí večerními koncerty, se můžete těšit na setkání s řadou známých rozhlasových osobností. Stanice Českého rozhlasu budou celý týden s námi v rámci festivalového dění.

S konkrétním programem oslav, který společně s Českou televizí a Českým rozhlasem chystáme, vás seznámíme již za pár týdnů.

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.