30/5 — 5/6/2024
64. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
26. 1. 2023

Vizuál 63. ročníku je na světě

Se začátkem února se festivalové komunikační kanály převlečou do barev letošního ročníku festivalu. Nový vizuál opět pochází z dílny Zdeňka Macháčka ze zlínského Studia 6.15.

Autor letošního nosného vizuálu festivalu Zdeněk Macháček ze Studia 6.15 chce i letos zaujmout také mladší generaci návštěvníků. Využívá k tomu prvky jako jsou výrazné barevné pásy filmového materiálu s logem festivalu a dominantní číslice 63.

Autor doufá, že letošní razantní barevná grafika přiláká pozornost a upozorní na Zlín Film Festival jako na mimořádně důležitou, kontaktní událost.

 „Stejně jako loni, považujeme za důležité apelovat takto výraznou grafikou i náplní festivalu na osobní vzájemnou komunikaci v populaci mezi 6-16 lety. Naší snahou je vytáhnout mladé z digitálního světa do toho reálného tak, aby si se svými vrstevníky přišli užít festivalovou atmosféru,“

doplnila výkonná ředitelka Jarmila Záhorová.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.