30/5 — 5/6/2024
64. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
23. 1. 2023

Děkujeme našim partnerům

Děkujeme společnostem Kovárna VIVA, a.s., Škoda Auto a.s, Monet +, a.s., novému titulárnímu partnerovi rodinného běhu - RBP zdravotní pojišťovně, ale také ostatním partnerům Zlín Film Festivalu za to, že s námi sdílí stejné hodnoty, podporují nás v našem snažení a již v tuto chvíli s námi podepsali smlouvy o spolupráci na rok 2023.

 

Zlínská průmyslová Kovárna VIVA, a.s. je jako generální partner významnou součástí festivalového dění již od roku 2016. Jsme rádi, že stojí při nás a že se již tradičně podílí  na realizaci festivalu v celé jeho šíři.

 

Škoda Auto a.s. již 21. rokem zajišťuje komfortní přepravu festivalových hostů nejmodernějšími vozy ŠKODA. Malým a velkým návštěvníkům prostřednictvím svého dne umožňuje nahlédnout zábavnou formou do světa bezpečného motorismu.

 

Bez společnosti Monet+ by festivalový půlmaraton nebyl takový jaký je. Těší nás, že se zapojuje do jeho organizace a také, že již 7. rokem tato nejvýznamnější běžecká událost v kraji nese její jméno.

 

Největší regionální zaměstnanecká zdravotní pojišťovna RBP letos rozšířila řady festivalových partnerů a stala se titulárním partnerem rodinného běhu. Vítáme ji v „naší festivalové rodině“ a věříme, že toto spojení přinese spoustu běžeckých i jiných zážitků.

 

I s dalšími partnery,komerčními i mediálními, ladíme v těchto dnech podmínky spolupráce. Velké díky patří všem, kteří dali a dají důvěru našemu projektu a fandí našemu festivalu i festivalovému půlmaratonu.

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.