27. 6. 2020

Hledáme dobrovolníky do půlmaratonského týmu

Přestože jsme si z počátku nebyli jistí, jak vše dopadne, máme pro všechny příznivce dobrou zprávu: Festivalový půlmaraton Monet+ Zlín 2020 se poběží! A zůstane tak i letos největší zlínskou běžeckou akcí, která se uskuteční v sobotu 12. září 2020. A jako každý rok, díky velikosti celé akce a organizačním nárokům, budeme potřebovat k zajištění bezproblémového průběhu každou pomoc.

Staňte se dobrovolníkem a zažijte s námi úžasnou vlnu energie, která již po páté zakončí program Zlín Film Festivalu. Čeká vás řada atraktivních benefitů v podobě:

- Vstupenky do koncertní zóny na letní kino v rámci Zlín Film Festivalu

- Reklamních a dárkových předmětů od partnerů Zlín Film Festivalu

- Pořadatelského trika Zlín Film Festivalu

- Občerstvení během závodního dne

- Skvělé atmosféry a nových kamarádů

Kdo se může stát půlmaratonským dobrovolníkem?

- Věk minimálně 15 let, horní hranice neomezená, hledáme i aktivní seniory!

- Volno v kalendáři 12. září 2020

- Přihlásit se přes formulář na webu: www.zlinskypulmaraton.cz/dobrovolnici

Potřebujeme i starší dobrovolníky pro řízení dopravy a další organizační činnosti. Víte o někom aktivním? Mohou to být rodiče, prarodiče, kdokoli, koho by tato činnost zajímala. Budeme rádi, pokud jim řeknete o této možnosti a zapojíte tak třeba celou rodinu! Další informace najdete v naší facebookové skupině dobrovolníků: www.facebook.com/groups/dobrovolnicifestivalovehopulmaratonu/

Letos potřebujeme cca 150 dobrovolníků. Čeká nás totiž navýšené pole běžců přesahující 1500 účastníků. Je to daleko více než vloni a my se moc těšíme, že se nám celý den podaří udělat pro všechny tak báječný, jako to bylo minule. A k tomu potřebujeme dobrovolnickou pomoc. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte dobrovolnici@zlinskypulmaraton.cz.