5. 3. 2020

Pro Kapku Naděje zazpívá letos ve Zlíně Monika Absolonová - ZRUŠENO

Pro každoroční benefiční koncert Kapky naděje, který je pořádán v rámci doprovodného programu Zlín Film Festivalu, letos zazpívá Monika Absolonová v doprovodu kapely Boom Band. Koncert se uskuteční  2. června v Kongresovém centru Zlín.

Koncert, který opět podpoří dobrou věc, zároveň oslaví 60. výročí Zlín film festivalu a 20. výročí Nadačního fondu Kapky naděje. Za dobu konání těchto koncertů pod křídly Zlín Film Festivalu se zde vystřídala celá řada předních českých kapel a interpretů jako například Helena Vondráčková, No Name, Bára Basiková a mnohé další.  Vendula Pizingerová, prezidentka a předsedkyně Správní rady NF Kapka naděje, k tomu dodává: 

"Kapka naděje je již téměř neodmyslitelnou součástí Zlín Film Festivalu, stejně jako je Monika Absolonová neodmyslitelnou součástí světa Kapky naděje. Jsem proto nesmírně ráda, že oslavíme dvacáté narozeniny Kapky právě koncertem Moniky, se kterou mne navíc pojí silné přátelství." 

 Na základě velmi úzké spolupráce bylo za deset let spolupráce proinvestováno 4 700 000 Kč převážně v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně a v Uherskohradišťské nemocnici. Jan Fischer, ředitel NF Kapka naděje, doplňuje:

"Kapka naděje je ve Zlínském kraji silně zakořeněna nejen skrze spolupráci se Zlín Film Festivalem, ale především skrze úzkou spolupráci s Krajskou nemocnicí Tomáše Bati ve Zlíně a Uherskohradišťskou nemocnicí, ve kterých intenzivně a s radostí pomáháme. Za posledních deset let jsme tak v tomto regionu investovali bezmála pět milionů korun." 

 

Benefiční koncert pro Kapku naděje

Datum: 2.6.2020

Čas: 19:00 

Místo konání: Kongresové centrum Zlín

Cena vstupného: 300 Kč