11. 1. 2017

Originální klapkový kalendář nově v prodeji

Vůbec poprvé v historii mají fanoušci festivalu možnost pořídit si pro rok 2017 kalendář vydaný k předchozímu ročníku Salonu filmových klapek. 

Unikátní umělecká díla ztvárněná výtvarníky na dřevěné filmové klapce byla už po devatenácté nedílnou součástí doprovodného programu Zlín Film Festivalu.

Stolní kalendář pro rok 2017 je možné zakoupit za 199 Kč, a to přímo v areálu filmových ateliérů ve společnosti FILMFEST, s.r.o., Filmová 174, Zlín nebo si jej nechat zaslat poštou (poštovné a balné je 59 Kč). V případě zájmu kontaktujte petra.hudcova@zlinfest.cz.

Projekt Salon filmových klapek slaví letos 20 let své existence. Toto významné výročí bude i jedním z hlavních témat 57. ročníku Zlín Film Festivalu.  V rámci filmového programu se jedna ze sekcí zaměří i na tvorbu autorů, kteří díky finanční podpoře z aukce klapek odstartovali svoji úspěšnou kariéru.

Letošní 20. ročník Salonu filmových klapek oficiálně zahájí vernisáž na půdě Senátu ČR dne 7. února 2017. Poté bude kompletní kolekce klapek představena i na dalších místech České republiky, aby se začátkem května vrátila zpět do Zlína.

Více o projektu Salon filmových klapek