5. 4. 2013

CHODNÍK SLÁVY 2013: EBEN / NOVÁKOVÁ

Na Chodníku slávy dětských filmových herců před Velkým kinem ve Zlíně přibydou v úterý 28. května, tedy druhého dne letošního 53. ročníku ZFF, dvě hvězdy.

Na Chodníku slávy dětských filmových herců před Velkým kinem ve Zlíně přibydou v úterý 28. května, tedy druhého dne letošního 53. ročníku ZFF, dvě hvězdy. Třpytit se na nich budou jména MAREK EBEN a SANDRA NOVÁKOVÁ! Oba známí herci, kteří svou hereckou kariéru zahájili již v raném věku, budou přítomni a na odhalení hvězd se velmi těší. Připomeňme jen, že Marek EBEN (*1957), syn hudebního skladatele Petra Ebena, je nejen herec, ale též muzikant, skladatel a rovněž nekorunovaný král českých moderátorů. Jako dětský herec proslul zejména rolí Válečka v seriálu Kamarádi. Sandra Nováková (*1982) má i přes svůj věk 30 let velmi obsáhlou filmografii. Nejvíce se do povědomí diváků zapsala pravděpodobně svou rolí v úspěšném seriálu Bylo nás pět.

Odhalování hvězd na chodníku slávy před Velkým kinem se uskuteční tradičně po již legendární akci Malování na chodníku, v úterý 28. května v 15 hodin.
Chodník slávy se každoročně koná ve spolupráci s Nadačním fondem Kapka naděje.

Zapište si to do kalendáře! A za uši!