26/5 — 1/6/2022
62. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
 • Sami ve výtahu
  Sami ve výtahu
  Země: Řecko
  Rok: 2022
  Režie: Anastasia Papadopoulou
 • Neonový duch
  Neonový duch
  Země: Brazílie
  Rok: 2021
  Režie: Leonardo Martinelli
 • Jezdec na vlnách
  Jezdec na vlnách
  Země: Velká Británie
  Rok: 2021
  Režie: Martyn Robertson
 • Příhody malého Františka
  Příhody malého Františka
  Země: Rakousko/Německo
  Rok: 2022
  Režie: Johannnes Schmid
 • Útěk domů
  Útěk domů
  Země: USA
  Rok: 2021
  Režie: Jessica Hester/Derek Schweickart

Nenechte si ujít

5. 5. 2022

Seznamte se s filmovým programem letošního ročníku

Již brzy otevřeme nedočkavým festivalovým divákům kinosály. Co se bude dít za jejich dveřmi?  Čtěte dál a inspirujte se našimi tipy z filmového programu.

19. 5. 2022

Je to tady. Spustili jsme online prodej vstupenek!

Bohatý filmový program letošního ročníku nabízí na 276 snímků ze 49 zemí světa. Vstupenky na filmová představení můžete nakupovat už od dnešní 13. hodiny. Nakupujte na našem webu nebo přes festivalovou appku!

18. 5. 2022

Biják pod širým nebem přináší LETŇÁK VIVA

S návratem festivalu do původního jarního termínu se vrací i oblíbené letní kino v obvyklém formátu a na známém místě na Gahurově prospektu.

17. 5. 2022

Konference pro pracovníky ve školství DĚTI BEZ HRANIC¿

Nejen film a zábava. Své místo v programu Zlín Film Festivalu mají také odborné přednášky a konference. Pro pedagogy a další pracovníky ze školství je určen třídenní konferenční blok Děti bez hranic¿, který proběhne od 30. května do 1. června v Kongresovém centru Zlín a nabídne nejen sérii konferencí a odborných diskusí pro pracovníky ve školství, ale také aktivity pro studenty.

16. 5. 2022

FILMY PRO DĚTI: Ve jménu odvahy a dobrodružství

Hlavním pilířem Zlín Film Festivalu je soutěž filmů pro děti. Deset celovečerních filmů z různých koutů světa se utká o Zlatý střevíček. Bude mezi nimi řada světových premiér! Tedy filmů, které budou právě ve Zlíně uvedeny vůbec poprvé a započnou zde svou distribuční pouť po kinech.

15. 5. 2022

Zámek: Nový point pro mladé v mapě festivalu

Novinkou letošního festivalu je speciální místo, kde si přijdou na své všichni, kteří se řadí do skupiny "teens". Pokud je vám 12 - 20 let (nebo se tak cítíte) můžete se těšit na filmy, hudbu, zajímavé povídaní, sportovně relaxační parkur zónu, setkání s influencery a zábavu až do pozdních nočních hodin v režii nejlepších DJ’s.

12. 5. 2022

Festival myslí na široké spektrum návštěvníků - dnes tipy pro filmové profesionály

Ve Zlíně se během festivalu setkává pravidelně také mnoho filmových profesionálů, pro které je i v letošním roce připravený pestrý odborný program. Pod názvem Zlín Industry Days 2022 nabídne zajímavé konference, prezentace, příležitosti pro neformální setkávání, výměnu názorů a zkušeností. Speciálně zaměřený program poběží od festivalového pátku do neděle a jeho tématem bude rozvoj audiovizuálního obsahu pro děti a mládež.

11. 5. 2022

Filmové klapky jsou již doma! Můžete je vidět ve Zlatém jablku

Zlín Film Festival se nezadržitelně blíží! Věříme, že se už také nemůžete dočkat. Pro všechny netrpělivé návštěvníky nabízíme už od dnešního dne první festivalovou vlaštovku přímo ve Zlíně, v obchodním centru Zlaté jablko. Od 11. do 23. května jsou zde totiž k vidění díla předních českých výtvarníků zapojených do 25. ročníku Salonu filmových klapek. Projekt spojující výtvarné a filmové umění se vrací do Zlína po celorepublikové Klapka Tour a nabízí tak jednu z posledních možností, jak si klapky prohlédnout ještě před festivalovou dražbou. Výstavu doprovází také výstava o historii filmového festivalu ve Zlíně doplněná o expozici kostýmů z filmů režiséra Karla Zemana.

9. 5. 2022

FILMY PRO DOSPÍVAJÍCÍ: Naděje nových dní

Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro dospívající od 11 let představí opět šest snímků z celého světa. Jejich hrdinové musí čelit smutku v rodině, válečným hrozbám, pokrytectví svého okolí, ztrátám či finančním potížím. Vedle toho prožívají první lásky, bezpodmínečná přátelství a nové životní naděje.

BLOGert

BLOGert

Gert Hermans

Je šéfredaktorem dvou předních zpravodajských platforem pro dětský filmový průmysl: online časopisu ECFA Journal a ECFA Update. Podílel se na různých průzkumech a publikacích o dětském filmu a médiích a působil ve festivalových porotách a panelech v Belgii i v zahraničí. Gert Hermans pracuje pro společnost Jekino, která má v dětském filmu dlouholetou tradici.

20. 9. 2021

Rozhovor s porotou ECFA - „Podceňovaný a předražený“

Letošní festivalové poroty vám představujeme v sérii rozhovorů, které vznikly ve formátu více méně spontánních otázek. Stává se to třeba u jeptišek v klášteře, u členek dívčích kapel či spolubydlících z internátní školy - když spolu trávíte nějaký čas, dostaví se určitá symbióza. A je to patrné i tady. 

19. 9. 2021

Rozhovor s mezinárodní odbornou porotou pro dětskou kategorii: „Tenisky jsou lepší než vysoké podpatky“

Myslím, že mezinárodní odborná porota pro dětský film si dobře notuje nejen během festivalu, ale klidně by spolu mohli i zestárnout. Dokážu si bez problémů představit režisérku Johanne Helgeland (film HRANICE ODVAHY), režiséra Víta Karase a odbornici na prodej a distribuci Claudii-Rudolph Hartman, tedy dvě elegantní dámy a jednoho gentlemana, jak společně provozují malý krámek s knihami. Zákazníkům by podávali čaj v malých šálcích s květinovým potiskem.

18. 9. 2021

Rozhovor s mezinárodní odbornou porotou pro krátký animovaný film - „Mimořádně velký počet jezevců“

Letošní festivalové poroty vám představujeme v sérii rozhovorů ve formátu spíše spontánních otázek. Pokud by odpovědi mohly být kresbami, bylo by to ovšem pravděpodobně celé jednodušší, ale ono to musejí být slova. Celý tento rozhovor se tak stal snahou o vnesení řádu do chaosu. Představujeme tedy Barboru Příkaskou (Česká republika), Gézu M. Toth (Maďarsko) a Elizu Plocieniak-Alvarez (Polsko/Německo) - členky a člena „poroty pro animovaný film“.

12. 9. 2021

NEDĚLE 12. září: Magneťák na elektrickém skútru

Můj den začíná tímto krásným výjevem: k hotelu Moskva přichází malá dívka s kouzelnou hůlkou v ruce. Přistoupí k posuvným dveřím, mávne kouzelnou hůlkou a dveře se otevřou. Znovu vychází ze dveří, mávne ještě jednou, dveře se otevřou .... ta malá je na sebe tak pyšná. Umí přece kouzlit!

11. 9. 2021

SOBOTA 11.ZÁŘÍ: Otrava arašídů

Pro všechny hosty ubytované v hotelu Moskva mám otázku. Zajímalo by nás, jestli také máte ve svém pokoji zvláštní dekoraci z bílých oblázků? Ne všichni ji totiž mají (například já jsem byl tohoto privilegia zbaven) a důvěra hostů vůči oblázkům značně pokulhává! Proč tam jsou? To je oč tu běží, alespoň v konverzacích hostů a teorie o jejich účelu neberou konce. Ba právě naopak. Je to snad kvůli Feng Shui? Zakrývají oblázky nějaký monitorovací systém a tajně nahrávají všechno, co se děje v hotelovém pokoji? Moje zvědavost mi nedá spát, ale je těžké někomu zaklepat na dveře a říct: „Mohl bych se podívat na tu oblázkovou dekoraci u vás v pokoji?” Takový začátek konverzace asi není úplně nejlepším projevem důvěryhodnosti.

10. 9. 2021

PÁTEK 10. září: Vše, co potřebujete vědět o házení kravského lejna

Nikdy ve svých zápiscích nezmiňuji covid – bylo by to „nošení dříví do lesa“. Ale při rozhovorech na festivalu je to stokrát zmiňované téma. Možná si říkáte, o čem si budeme povídat, až tohle všechno skončí. Každý den přidá do diskuse nové prvky. Na německých festivalech je například nemožné žádat hosty o očkovací certifikát - patří to totiž do lékařského tajemství. Ve Zlíně je to jinak: “Říkáme jim, toto jsou naše pravidla a pokud je nemůžete akceptovat, pak nejezděte.” Všichni hosté, kteří se prokázali "bezinfekčností", nosí náramek. Kdysi dávno jste si při rozhovorech všímal, jestli ta druhá osoba nosí snubní prsten nebo ne. V dnešní době si kontrolujeme, jestli máme na ruce náramek. A když už mluvíme o snubních prstenech ... všimli jste si, že jeden z nejúžasnějších členů festivalového týmu teď asi týden nebo dva nosí také jeden snubák? Gratulace, princezno Lucie!

9. 9. 2021

ČTVRTEK 9. ZÁŘÍ: Pokoj s číslem úspěšného modelu letadla

Cestou z vídeňského letiště do Zlína sedím v autě s dalším hostem festivalu na jeho první cestě do České republiky a snažím se mu shrnout tuto zemi do jedné věty: "Každá vesnice má hrad (nebo kostel), v rádiu pořád hrají pop metal a na silnicích jsou neustálé uzavírky. O tři minuty později překračujeme hranici ... a projíždíme vesnicí ve stínu rozsáhlého hradu a z rádia se ozývá pop metal. A hádejte, co se děje na silnici?!

1. 1. 2021

ROK 2021

18. 9. 2020

Proč je SMEČKA důležitým filmem pro české publikum? Zeptali jsme se teenagerů i producentů

Město Zlín je sice symbolem jedné z nejsilnějších filmových tradic v zemi, ale v roli nezaměnitelné lokace v českém hraném filmu SMEČKA se objevuje poprvé. Zajímalo nás, co přesně tento film znamená pro místní mládež. Jaký je názor skutečné cílové skupiny a nakolik je tento film odrazem života dnešních českých teenagerů? Festival je ideální příležitostí k setkání se čtrnáctiletými žáky sportovní akademie a producenty filmu Juliettou Sichel a Janem Froňkem (ze společnosti 8Heads Productions).

Rozhovory

12. 9. 2021

Režisér Lee Ji Won o filmu ODVÁŽNÝ VÝLET: „Prorazením plotu získávají děti svobodu a mohou vyrůst …“

Maminka hlavního hrdiny Da-yiho je v nemocnici. Proč? Důvod Da-yi nezná, protože mu jej otec neřekl. Vlastně si s ním nepovídá téměř vůbec. Ovšem ve chvíli, kdy je jeho matka převezena do jiné nemocnice, se Da-yi rozhodne ji navštívit. Jeho mise znamená výpravu do vzdáleného a neznámého místa v doprovodu spolužáků a nových kamarádů.

11. 9. 2021

Rozhovor o filmu SURFAŘKY: „Pokud v tom jde cítit písek, je třeba to vyčistit“

V přístavním městě Cox's Bazar na pobřeží Bangladéše se do vln vrhá mladá surfařka. Nechybí ji sebejistota ani elegance. „Všechny mé sny se nějak týkají surfu“, říká Shobe. Jenže tyto sny se mohou od toho, co ji a její přítelkyně v budoucnu čeká, značně lišit. Místní komunita má od dívek zcela jiná očekávání a pouze jeden místní surfový klub přijímá mezi své členy představitelky ženského pohlaví. Dospívající dívky si dříve či později musí vybrat a jejich rozhodnutí nevyhnutelně vede ke konfliktům. Kanadská dokumentaristka Elizabeth D Costa zachycuje osudy skupiny mladých surfařek v rozhodujících okamžicích jejich života. Film SURFAŘKY je příběhem dospívající generace, který jste možná nikdy předtím neviděli.

11. 9. 2021

Režisér Cássio P. Santos o filmu VALENTINA: "Je to dívka, která se jenom snaží žít svůj život naplno”

Dnešní večírek si chce Valentina užít se vším všudy, protože zítra už ve městě nebude. Tato trans teenagerka doufá, že přestěhováním na venkov uprchne před světem plným překážek – ať už mezi vrstevníky, dospělými, ve velkoměstě či na vesnici, na ulici i ve škole. V novém domově si vybuduje kolem sebe síť věrných, kterým může důvěřovat – to jsou matka a dva milí přátelé, kteří mají svou vlastní zkušenost se sociálním vyčleněním. Jenže když hrozí, že se opět dostanou informace o její genderové identitě "ven" a všechno začne nanovo, Valentina musí sebrat odvahu podívat se všem těm haterům zpříma do očí. Bude v ní dostatek hněvu a zralosti, aby zvládla ještě jedno zúčtování?

10. 9. 2021

Martin Šinkovský o české komiksové scéně

Když se řekne komiksoví hrdinové, většina z nás si vybaví skupinu neohrožených superhrdinů z dílen amerických gigantů Marvel a DC Comics. Tento omezený pohled se včera v Parku Komenského snažila napravit jedinečná beseda o české komiksové scéně, jejíž historie se datuje hluboko do začátků 20. století a jež oplývá originální formou a různorodým obsahem.

10. 9. 2021

BILL GERBER: Když jsem viděl chemii mezi Bradley Cooperem a Lady Gaga, věděl jsem, že to bude veliké

Zrodila se hvězda, Gran Torino, Zpátky do ringu, Příliš dlouhé zásnuby – to jsou jen některé producentské počiny Billa Gerbera, hollywoodského producenta, který dnes dorazí do Zlína na právě probíhající Zlín Film Festival.

10. 9. 2021

Režisér Yoichi Narita o filmu ZA SVĚTLEM: "Nemůže si pomoct, ale je plná hněvu."

Nekonečná rýžová pole, kam jen oko dohlédne, tvoří geometrické tvary, které jako přímky protínají prázdné silnice. Z oblasti, která se postupně vylidňuje, se lidé stěhují za novým životem do města. Uprostřed těchto strnulých tvarů rýžových polí se najednou objevuje kruh a v něm se setkávají dva osamělí spolužáci Akiru s Maki, které spojuje jedno tajemství. Pootevřou tyto spřízněné duše dveře i tomu vtíravému světu zvenku?

9. 9. 2021

Režisérka Barbara Kronenberg o filmu MISE ASTEROID: „Komedie mnoha tváří“

Ulja Funk ... toto nezvyklé jméno zní sebevědomě, tak nějak .. funkově. První setkání s hlavní protagonistkou filmu ale nabízí spíše protikladný dojem - poměrně plachá dívka s vášní pro astronomii a zvykem říkat, co si myslí, promlouvá přímo na kameru (a k publiku). Jejím plánem je vycestovat do Běloruska, kde hodlá pozorovat dopad asteroidu. Zde se vydává v kradeném autě s nezletilým spolužákem za volantem. V patách jim je ovšem parta náboženských fanatiků. Toto bláznivé filmové dobrodružství, které si posvítí na pokrytectví organizovaného náboženství, je úvodním filmem letošního zlínského filmového festivalu.

9. 9. 2021

Každá bolest přebolí a přátelství je nade vše, vzkazují myši z nebe. Na novém filmu tvůrci pracovali deset let

Zahajovacím snímkem 61. ročníku Zlín Film Festivalu bude loutkově animovaný film Myši patří do nebe, který bude mít zde ve Zlíně distribuční premiéru. Příběh zvířátek a jejich posmrtného života je adaptací stejnojmenné knihy Ivy Procházkové, na jejíž filmové podobě manželská dvojice režisérů a animátorů, Denisa Grimmová a Jan Bubeníček, pracovali přes deset let. O právě o tom, jak tento půvabný film o dvou úhlavních nepřátelích Myšce a Lišákovi, kteří se po nešťastné události setkají ve zvířátkovském nebi, vznikal, jsme si s touto tvůrčí i manželskou dvojicí povídali ještě před festivalem.

9. 9. 2021

Režisér Majid Majidi o filmu ŠKOLNÍ POKLAD: „Sny létají po obloze volně jako ptáci“

Dvanáctiletý Ali by tím, jak chodí, mluví a vůbec si počíná v ulicích Teheránu, strčil do kapsy kdejakého dospělého muže.  I jeho kamarádi žijí život, který připomíná spíše život dospělých. Jednoho dne je parta kamarádů postavena před důležitý úkol. Říká se, že v podzemní řece pod školní budovou je zakopán poklad. Jedinou cestou, jak se ale k cennému zboží dostat, je přes zápis a studium na této škole. Pro dětského dělníka, jakým je Ali, může ostatně škola představovat mnohem dobrodružnější a zajímavější prostředí než ulice.

Tipy na filmový program

A
Čt 26.05.2022 | 09:40

Divnozemě (2022)

Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Skupinka zvláštních zvířat, které vypadají jako žirafy bez krku, hraje hru na schovávanou. Gerdě...

A
Čt 26.05.2022 | 13:00

Vzduchoplavci (2022)

Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Malý Kevin se chce stát pilotem. Jeho sny ztvárňuje krásný nový model letadla, o který se neuvěřitelně...

A
Čt 26.05.2022 | 14:30

Dějinotvorba (2021)

Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Evoluce a revoluce v průběhu 10 tisíc let, v jednadvaceti scénách, s 10 tisíci kostkami a 5 tisíci...

A
Pá 27.05.2022 | 08:20

Vzduchoplavci (2022)

Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Malý Kevin se chce stát pilotem. Jeho sny ztvárňuje krásný nový model letadla, o který se neuvěřitelně...

A
Pá 27.05.2022 | 15:30

Dívka za zrcadlem (2022)

Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Trans dívka se zamyká ve svém pokoji. Bojí se příšer, které ji venku ohrožují.

A
Pá 27.05.2022 | 16:30

"Little Death" (2021)

Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Vizuální a slovní monolog pomalu umírající osoby v krátkém kómatu, jež je důsledkem předávkování...

A
So 28.05.2022 | 09:30

Vzduchoplavci (2022)

Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Malý Kevin se chce stát pilotem. Jeho sny ztvárňuje krásný nový model letadla, o který se neuvěřitelně...

A
So 28.05.2022 | 16:30

Hrušky (2021)

Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Yana, ruská emigranta v Izraeli, vzpomíná na rodinnou tradici s hruškami a matčin svérázný projev...

A
Ne 29.05.2022 | 09:30

Divnozemě (2022)

Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Skupinka zvláštních zvířat, které vypadají jako žirafy bez krku, hraje hru na schovávanou. Gerdě...

Tipy na doprovodný program

Čt 26.05.2022 | 13:00

ZOETROPIA 26/5

Přednášky a workshopy, Virtuální realita

13.00-17.00, Univerzitní centrum U13, 1. patro Zoetropia je interaktivní workshop, který děti hravou...

Čt 26.05.2022 | 22:00

Festivalový ohňostroj

Zábava

22.00, Kongresové centrum, náměstí T.G.Masaryka Působivá barevná fire-show s podmanivou hudbou.

Pá 27.05.2022 | 14:00

Den s Kovárnou VIVA

Zábava

14.00-19.00, náměstí Míru Přijďte oslavit 30 let Kovárny VIVA a užijte si spoustu zábavy. Během...

Pá 27.05.2022 | 20:00

ČECHOMOR

Hudba

20.00, platforma 14I15 BAŤŮV INSTITUT Skupina Čechomor získala své příznivce i respekt kritiků...

Pá 27.05.2022 | 21:30

Festivalová párty s Golden Delicious

Hudba

21.30, platforma 14I15 BAŤŮV INSTITUT Koncert kapely Golden Delicious, světelná show, videomapping;...

So 28.05.2022 | 10:00

Den se ŠKODA Auto

Zábava

10.00-19.00, náměstí Míru ŠKODA AUTO, partner Zlín Film Festivalu, srdečně zve na „Den se...

So 28.05.2022 | 10:00

Herní zóna LanCraft 28/5

Zábava, Virtuální realita

10.00-21.00, zámek SVOBODY O další zpestření na Zlín Film Festivalu se postará LanCraft se svou...

So 28.05.2022 | 12:30

Pečení s UNICEF

Zábava

12.30, OZC Zlaté jablko, pasáž Charitativní akce na podporu programů UNICEF na pomoc dětem.

So 28.05.2022 | 18:00

BUTY

Hudba

18.00, náměstí Míru, stage Buty jsou česká populární hudební skupina, původně z Ostravy,...

Vybrané fotogalerie

9. 5. 2022

Tisková konference v Praze za účasti naší Young Star

Na tiskové konferenci jsme koncem minulého týdne odhalili vám i novinářům filmový program, budoucí držitele Zlatého střevíčku a další novinky z příprav. Jako speciální hosty jsme přivítali Honzu Nedbala, letošní Young Star festivalu, a Kláru Issovou, která pozvala na zahajovací film Cesta do Tvojzemí.

10. 3. 2022

V Divadle Hybernia ve středu odstartovala Klapka Tour

V Divadle Hybernia jsme ve středu večer slavnostně zahájili expozici umělecky ztvárněných filmových klapek, která již po pětadvacáté podpoří začínající filmaře. Projekt spojující výtvarné a filmové umění je nedílnou součástí našeho festivalu.

16. 9. 2021

61. ročník Zlín Film Festivalu se s vámi loučí. Děkujeme za vaši přízeň!

Letošní 61. ročník byl prozářený sluncem a úsměvy diváků v kině a návštěvníků doprovodného programu. Festival si užili malí i velcí a my jsme moc rádi, že energie tolika lidí z festivalového týmu byla vynaložena smysluplně a mnohonásobně se nám vrázila zpátky. Děkujeme také všem našim partnerům a podporovatelům, bez nichž by dlouhodobě nebylo možné festival ve Zlíně udržet.  Podívejte se, kolik tváří stojí v pozadí Zlín Film Festivalu a zaručeně se nám je všechny nepodařilo vyfotit, je nás totiž mnoho!

16. 9. 2021

Slavnostní závěrečný galavečer

61.ročník se rozloučil ve velkém stylu, přímý přenos oficiální části galavečera probíhal již tradičně i na ČT art. Jsme rádi, že jste navštívili festivalové zóny, přišli do kina a žili festivalem. Těšíme se na vás v roce 2022!

16. 9. 2021

Co se odehrálo na festivalu v průběhu posledního dne?

I závěrečným den patřil zajímavým osobnostem z filmového světa, divákům i návštěvníkům doprovodného programu. Nejste někde mezi nimi?

16. 9. 2021

Potkali jste se v kině s festivalovými delegacemi?

Příležitostí byla opravdu spousta, podívejte se alespoň na některé z nich v naší fotogalerii.

15. 9. 2021

TOP momenty ze 6. festivalového dne

I tento den nás již od rána provázelo slunce, jsme rádi nejen za to, že nám počasí přeje, ale hlavně za vaši přízeň. Podívejte se, kolik z vás zachytily objektivy našich fotografů.

15. 9. 2021

Hvězdy na úterním červeném koberci

Podpisová stěna u červeného koberce je už téměř zaplněná a v úterý na ní přibyla spousta dalších autogramů. Podívejte se.

15. 9. 2021

Průřez úterním festivalovým programem

I šestý festivalový den jste mohli zažít, zhlédnout, vyzkoušet mnoho z festivalového programu. Například virtuální realitu, na autogramiádě jste se mohli setkat s Kristýnou Janáčkovou, pro odbornou veřejnost probíhal konferenční blok Děti bez hranic¿ a mnoho dalšího.

Kudy kam?

Pro lepší orientaci ve Festivalovém Zlíně vám přinášíme přehlednou mapu s vyznačenými festivalovými lokacemi a dalšímy možnými body vašeho zájmu.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.