Zpět

Sekce: Umění a relax, Zábava pro děti, Divadlo

DIVADELNÍ ZÓNA PEGAS NONWOVENS - Pondělí 30/5

Po 30.05 | 14:00, Divadelní zóna

série divadelních představení, celodenní dílničky

Pondělí 30/5

DENNÍ PŘEDSTAVENÍ aneb děti hrají dětem

Uličníci
groteska, LDO ZUŠ Uherský Brod
14.50, velké pódium

Fimfárum
hrané představení, LDO ZUŠ Uherský Brod
15.30, malé pódium

Michal Nesvadba
VITAR show s Michalem ze školky
16.00 a 17.00, velké pódium

Bajaja
hrané představení, LDO ZUŠ Bojkovice
16.40, malé pódium

Impro nás baví
hrané představení, LDO ZUŠ Bojkovice
18.10, malé pódium

Představujeme ze ZUŠ: Natálie Garguláková – mimořádně talentovaná houslistka, vítězka řady soutěží.

VEČERNÍ PŘEDSTAVENÍ

Impro zápas
herecký zápas improvizačních týmů Improligy z Ostravy a Olomouce
19.00, velké pódium

MUZIKA/TANEC/DALŠÍ aneb děti umí

Sombreros
kapela ze „ZUŠ Valašské Klobouky“
14.00, velké pódium

Quadrums
„Bubeníci ze ZUŠ Kroměříž“
17.45, velké pódium

Houslistka Natálie Garguláková ze ZUŠ Kroměříž a koncertní mistr Filharmonie Bohuslava Martinů ve Zlíně Ivana Kovalčíková
17.55, velké pódium

LE CABARET NOMADE

VOILÀ
francouzský šanson
21.00, velké pódium

DÍLNY, WORKSHOPY, DALŠÍ

Pátek 27/5
13.00 – 17.00, Soutěž pro děti, pohádkový les

Sobota 28/5
15.00, Divadelní dílna – P. Nýdrle, základy činohry
15.30, Chůdařský workshop, Long Vehicle Cirkus

Neděle 29/5
15.30, Divadelní dílna – R. Mrázová, pantomima

Poetický stan – několikahodinové pásmo intimních divadelních představení, přednesů fr. poezie a komorních hudebních vystoupení;

V parku jako na obraze francouzského malíře – během dne zde budou profesionální i dětští malíři portrétů.

Středa 1/6
15.45, Divadelní dílna – M. Pavlištíková, loutková

Čtvrtek 2/6
16.00, Divadelní dílna – R. Mrázová, pantomima
16.00, Beseda s umělcem Petrem Niklem – altán

Pátek 3/6
16.00, Divadelní dílna – P. Nýdrle, činohra

Po celou dobu konání festivalu:

V parku narazíte na různé typy loutek, které vytvořili výtvarníci a žáci veřejných ZUŠ.

LE CABARET NOMADE – pod zaštitou Alliance française Brno
od 16.00, pétanque, pohoda, pivo, palačinky a francouzština

Výtvarné dílny – výroba loutek
Výrobu loutek pro děti připravily státní základní umělecké školy ze Zlínského kraje.

Divadelní dílna – P. Nýdrle (každý festivalový den v 17.00, info www.zuskazuska.cz) – Klub 204
27/5 Úvod do herectví – rozvíjení fantazie I.
28/5 Úvod do herectví – rozvíjení fantazie II.
29/5 Jevištní pohyb I.
30/5 Jevištní pohyb II.
31/5 Počátek herectví – rituály
1/6 Mluvní a dechová cvičení
2/6 Herecké etudy a improvizace
3/6 Práce s dramatickým textem, možnosti uchopení a pochopení role

Za nepříznivého počasí se program Divadelní zóny přesouvá do budovy Klubu 204 v parku Komenského.

Divadelní zónu připravilo 23 veřejných ZUŠ ze Zlínského kraje pod souhrnným názvem ZUŠKA?ZUŠKA! www.zuskazuska.cz