30/5 — 5/6/2024
64. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
2. 11. 2023

Otevřeli jsme registrace pro nadcházející ročník půlmaratonu!

Chcete se v příštím roce zúčastnit největšího běžeckého závodu ve Zlínském kraji? Tak právě pro vás je určena informace o otevření registračního systému! Přihlaste se do 9. ročníku Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2024. Odstartuje v neděli 2. června v 10:00 hodin a bude součástí doprovodného programu 64. Zlín Film Festivalu. Akci pořádáme společně s Běhy Zlín z.s.

Unikátní závod v kulisách filmového festivalu slibuje již tradičně zajímavou trať vedoucí hlavními zlínskými dominantami jako jsou tovární areál, 21. budova nebo třeba čtvrti s baťovskými domky.

„Věříme, že místním, ale hlavně přespolním, nabízíme příležitost vychutnat si atmosféru závodu v atraktivních zlínských lokalitách s jedinečnou baťovskou architekturou,“

vyzdvihla odlišnost závodu proti jiným sportovním kláním Jarmila Záhorová, výkonná ředitelka Zlín Film Festivalu.

Běžci se mohou opět registrovat na tratě půlmaratonu nebo čtvrtmaratonu, na něž se lze vydat jednotlivě nebo jako účastníci štafet.

„Novinkou proti přechozímu ročníku je kromě čtyřčlenné štafety i štafeta dvojic, do níž se mohou přihlásit dvě ženy, dva muži nebo smíšený pár běžců,“

uvedla Jarmila Záhorová a dodala, že tandemový běh se v 9. ročníku konat nebude.

Závod odstartuje v 10:00 hodin u Kongresového centra Zlín. Na jednotlivé tratě běhu se lze registrovat na www.zlinskypulmaraton.cz, kde jsou také uvedeny podrobné informace o závodě i aktuálních cenách startovného, které proti předchozímu roku doznaly částečných změn.

„Rádi bychom upozornili běžce, aby využili možnosti včasné registrace do konce ledna, a pořídili si startovné za stejné částky jako loni, tedy za 699 Kč.  A to bez ohledu na to, zda si zvolí půlmaraton nebo čtvrtmaraton, ale také pokud poběží ve čtyřčlenné nebo dvoučlenné štafetě,“

vysvětlila Jarmila Záhorová a upozornila, že v dalších vlnách již bude startovné dražší než loni. Od února se zvýší na 999 Kč, od začátku dubna potom na částku 1299 Kč za osobu.

V rámci registrace získávají běžci také řadu atraktivních benefitů jako například vstupenky na filmové projekce nebo občerstvení během závodu. V případě zájmu si mají možnost dokoupit i originální ročníkové funkční triko.

Více na www.zlinskypulmaraton.cz

 

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.