30/5 — 5/6/2024
64. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
15. 8. 2023

Připravujeme 2. ročník Zlínského filmového víkendu. Nabídne pestrý program pro celou rodinu

Atmosféru zlínských Filmových ateliérů, ohlédnutí za nejlepšími snímky letošního Zlín Film Festivalu, besedu s polárníkem i netradiční letní kino u táboráku si můžete užít během 2. ročníku Zlínského filmového víkendu. Uskuteční se v termínu od 15. do 17. září. Těšit se tak můžete na pestrý program pro děti i dospělé, jehož součástí bude třeba i celodenní promítání krátkých animovaných filmů pro nejmenší nebo filmové workshopy.

„Po úspěšném prvním ročníku jsme se rozhodli i letos nabídnout rodinám s dětmi příležitost navštívit zajímavá místa na Filmových ateliérech, nahlédnout pod pokličku filmové tvorby a zhlédnout vybrané filmy z letošního festivalu, které určitě stojí za to vidět,“ uvedla za organizátory Markéta Pášmová, umělecká ředitelka Zlín Film Festivalu a dodala, že na programu budou například snímky Dancing QueenMořská zářeSuprákoviTitina, psí polárnice nebo venkovní projekce českého filmu Děti Nagana spojená s táborákem a opékáním špekáčků.

V průběhu všech tří dnů chystáme pro zvídavé děti i jejich rodiče interaktivní filmové workshopy Zoetrophia nebo exkurze do Kabinetu filmové historie, filmových laboratoří a dalších zajímavých míst na Filmových ateliérech.

Vstupenky budou v předprodeji od 1. září na www.zlinfest.cz a bude možné je zakoupit také na místě. Kapacita projekčních míst i exkurzí bude však omezená, proto doporučujeme jejich včasný nákup.

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.