30/5 — 5/6/2024
64. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
8. 6. 2023

Mikulovské ozvěny lákají na výstavu Jiřího Menzela, besedu i interaktivní workshop

Slavnostní zahájení filmového festivalu Mikulovské ozvěny si můžete užít v úterý 13. června od 19.00 hodin v Městském kině Mikulov. Zveme veřejnost na rodinný norský snímek Dancing Queen (vhodné pro rodiny s dětmi od 10 let, simultánní překlad). Jde o novinku roku 2023, vstupné je symbolických 20 korun.

V rámci Mikulovských ozvěn 63. Zlín Film Festivalu jsme připravili i doprovodný program po celou dobu konání festivalu, který se uskuteční ve dnech od 13. do 15. června. V kině bude po celé tři dny připraven interaktivní workshop s názvem Zoetropia, zde se děti seznámí s technologiemi využívanými v hollywoodských filmech nebo herním průmyslu. Taktéž v kině určitě nevynechejte příležitost vyzkoušet si virtuální realitu v umění – vytvoříte si svůj vlastní zážitek ve světě fantazie, představíme a vysvětlíme vám základní triky v prostoru, které při tvorbě využívají filmové tvůrci.

 

Ve spolupráci s Galerii Konvent připravujeme výstavu Jiřího Menzela a na stejném místě proběhne také beseda s Mílou Řádovou, ženou která 40 let pracovala na pozici asistentky Jiřího Menzela a dalších slavných osobností. Začátek besedy je naplánován na středu 14. června od 18.00 hodin a vstupné je samozřejmě zdarma, tak si poznačte do kalendáře a tuto velmi zajímavou besedu s významnou osobností si nenechte ujít. Hudební doprovod zajistí kapela Jazzpetit Q.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.