30/5 — 5/6/2024
64. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
25. 5. 2023

Půlmaraton omezí dopravu ve Zlíně

Už se to blíží! Největší běžecká akce v regionu startuje již za několik dní. Příprava a organizace závodu s sebou však přináší i řadu omezení v dopravě. Omlouváme se proto tímto obyvatelům Zlína a žádáme je o shovívavost.

Z důvodu bezpečnosti samotných běžců i diváků bude v návaznosti na trasu v některých částech centra města po nezbytnou dobu omezena nebo zcela uzavřena doprava a také linky MHD budou odkláněny. V neděli 4. června bude pár minut před desátou hodinou na patnáct minut zcela uzavřen průjezd Zlínem po třídě Tomáše Bati.

 

„Rádi bychom upozornili motoristy i ostatní obyvatele města, že na trase půlmaratonu se v době mezi 8:00 až 13:00 hodin vyskytnou dopravní omezení a požádali je o trpělivost a obezřetnost,“ prosí Jarmila Záhorová, výkonná ředitelka Zlín Film Festivalu, která dodala, že postupné uvolňování omezení bude již od 12:30 hodin. Doprava na křižovatkách bude v době konání půlmaratonu řízena policisty a dobrovolníky, kteří budou v případě potřeby veřejnosti k dispozici.

 

Jaká omezení konkrétně závod přinese, které ulice budou uzavřeny a jaké linky odkloněny, se dozvíte zde.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.