1 — 7/6/2023
63. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
18. 5. 2023

Porotci projektu Radost tvořit posuzovali výtvarná díla zrakově handicapovaných dětí

Ve středu 17. května se sešla odborná porota projektu Radost tvořit, aby ohodnotila přihlášená výtvarná díla dětí se zrakovým postižením. Tématem letošního již 25. ročníku bylo „LIDÉ A ČAS“. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční v sobotu 3. června, v rámci doprovodného programu našeho festivalu.

Členové letošní poroty výtvarník a malíř Josef Ruszelák, malířka, kreslířka a sochařka Taťána Havlíčková, výtvarnice Jarmila Sítníková, speciální pedagožky Miroslava Urbánková a Kristina Balunová posuzovali celkem 98 děl dětí od 2 let, studentů ZŠ a SŠ.

Jak se děti zhostily zadaného tématu? To představí výstava jejich výtvarných děl ve foyer Kongresového centra ve Zlíně od 1. do 7. června, která proběhne během 63. Zlín Film Festivalu. Její součástí bude i slavnostní vyhlášení výsledků 25. ročníku Radosti tvořit, a to v sobotu 3. června od 13. hodin ve Velkém sále Kongresového centra. Program bude tentokrát přístupný také široké veřejnosti. Podrobnosti najdete zde.

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.