1 — 7/6/2023
63. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
20. 5. 2023

Zveřejnili jsme filmový program! Najděte si v něm to "své" a přijďte za námi do kina

Za necelé tři týdny otevřeme nedočkavým festivalovým divákům kinosály. Co na vás čeká za jejich dveřmi?  Čtěte dál a inspirujte se našimi tipy z filmového programu.

Letos můžete vybírat z 295 snímků z 50 zemí světa. To je obrovsky pestrá nabídka a je nám jasné, že není v lidských silách zhlédnout vše. Pro snazší orientaci ve filmovém programu využijte vyhledávání na našem webu, kde si můžete filmy vybírat např. podle dnů, vysílacího času ale také podle zaměření na děti, teenagery či dospěláky. Rozšířené vyhledávání umožňuje zaměřit se na konkrétní sekci, žánr, zemi, která film produkovala nebo konkrétní projekční místo. 

Ideální je si to vyzkoušet, hledat, pročítat si anotace a těšit se. Přesně za týden, 19. května ve 12 hodin, spustíme předprodej, tak ať jste připraveni!

Pokud se chcete dozvědět více o našich soutěžních sekcích, klikejte zde:

 

Kompletní program letního kina najdete zde.

Pokud toužíte vidět film, v jehož úvodu se představí delegace složená z osobností, které se na filmu jakýmkoli způsobem podílely, hledejte zde.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.