30/5 — 5/6/2024
64. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
20. 4. 2023

Tereza Ramba a Jan Cina - to budou jména letošních hvězd na zlínském Chodníku slávy

Tradiční odhalování hvězd na Chodníku slávy před Velkým kinem bude letos patřit opět hvězdným osobnostem. Dvě nové hvězdy ponesou jména Tereza Ramba a Jan Cina. Oblíbená akce, kterou pořádáme s Kapkou naděje, se uskuteční v úterý 6. června v 15:30 hodin.

Projekt Chodník slávy je součástí doprovodného programu našeho festivalu již od roku 2006. Společně s Nadačním fondem Kapka naděje každoročně udělujeme toto ocenění osobnostem, které svou filmovou kariéru zahájily v útlém věku a později se staly úspěšnými představiteli herecké profese.

Herečka Tereza Ramba se už návštěvy Zlín Film Festivalu nemůže dočkat.

„Zlín mám moc ráda, dlouho jsem zde natáčela seriál pro Českou televizi Znamení koně, takže se těším na vzpomínky,“

uvedla herečka a doplnila, že odhalení hvězdy je pro ni velká pocta.

„Škoda že si ji nemohu vzít domů, před baráček na chodník by se mi krásně hodila,“

dodala s nadsázkou Tereza.

 

Herec Jan Cina se do Zlína na festival vrací už po několikáté. Zahrál si role princů v pohádkách Slíbená princezna, Kouzla králů nebo Čertí brko a přiznal, že ho lákají i další pohádkové postavy jako skřítci, čarodějové, čerti a podobné potvůrky. Také on neskrýval radost z hvězdy, kterou považuje za ocenění jeho dosavadního hereckého i lidského fungování.

„Hvězda mi zároveň připomíná pozlátko hereckého světa a všeho kolem něj. Na chodníku bude taková padlá hvězda, která by mohla lítat ještě po obloze, ale díky upadnutí, si ji budu a budeme moci prohlédnout pěkně zblízka. Snad se hned neošlape…,“

doufá Jan Cina.

 ---

Autor fotografie Terezy Ramba je Víťa Ramba.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.