30/5 — 5/6/2024
64. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
30. 3. 2023

Jako první si klapky ve ŠKODA Muzeu prohlédly mladoboleslavské děti

Stovky dětí z osmi mateřských a základních škol si včera užily Kosmohrátky ve ŠKODA Muzeu v Mladé Boleslavi, které jsme pro ně připravili ve spolupráci s hlavním festivalovým partnerem ŠKODA Auto. Součástí dopoledne bylo také oficiální zahájení putovní výstavy 26. Salonu filmových klapek.

O malou ochutnávku atmosféry zlínského festivalu se postaral oblíbený kouzelník a moderátor Jirka Hadaš společně s festivalovým maskotem Maxipsem Fíkem. Děti měly navíc možnost si samy vytvořit svoji papírovou klapku a prohlédnout si i ty skutečné, dřevěné od předních českých výtvarníků, které budou v kulisách historických „škodovek“ k vidění až do 13. dubna.

Ani letos neodcházely děti s prázdnou a ze zábavného dopoledne si odnášely kromě svých výtvorů také spoustu drobných dárečků od našeho produkčního týmu. Malým občerstvením jsme potěšili i jejich paní učitelky. Už teď se těšíme na setkání v Mladé Boleslavi příští rok.

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.