30/5 — 5/6/2024
64. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
21. 3. 2023

V rámci 63. ročníku můžete zhlédnout divadelní komedii "Mlčeti zlato"

Máme pro vás další perličku doprovodného programu Zlín Film Festivalu. V pátek 2. června od 19:00 hodin se v divadelní jeviště promění pódium Velkého sálu Kongresového centra Zlín. Ve francouzské komedii Mlčeti zlato se v hlavních rolích můžete těšit na naši moderátorskou dvojici Danu Morávkovou a Jana Čenského.

Komedie Erica Assouse v režii Antonína Procházky slibuje skvělé herecké výkony a spoustu zábavy. Hlavní postavy Gaspard a Clémence jsou ještě relativně mladí senioři s velmi slušným důchodem. Žijí v krásném bytě a až na občasné drobné půtky, které jsou jen výrazem jejich temperamentu, je všechno, jak má být.  Po jedné prudké hádce jejich syna se snachou, však dochází i mezi manželským párem k výměně názorů, při níž na světlo vyplouvají dlouho pečlivě zasunutá tajemství…

"Hra Mlčeti zlato byla krásná, už když jsme si ji poprvé přečetli. A to obsazení je opravdu půvabné. Máme dvě úžasné alternované snachy, dva úžasné syny, s Honzou Čenským se máme moc rádi… Co více si přát," 

svěřila se Dana Morávková. Její herecký manžel zase vyzdvihuje komediální prvky a potvrzuje, že se publikum bude opravdu bavit. 

"Dnes už není mnoho důvodů, proč by se lidé mohli zasmát," 

dodal k tomu trochu vážněji představitel Gasparda, Jan Čenský.

Cena vstupného je 290 Kč a vstupenky na představení jsou v předprodeji zde.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.