1 — 7/6/2023
63. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
9. 2. 2023

Pořádej s námi festival!

Chceš nakouknout do naší festivalové kuchyně, setkat se s festivalovými hosty a stát se součástí našeho skvělého týmu? Chceš být u toho všeho, když festival připravujeme a užít si jej z nového úhlu pohledu? Staň se dobrovolníkem letošního festivalu a zažij s námi jedno velké dobrodružství!

Protože festival a jeho půlmaraton patří k největším a nejvýznamnějším akcím ve Zlínském kraji, bez pomoci dobrovolníků bychom to prostě sami nezvládli. Vítáme proto mezi nás každého, kdo se chce zapojit, má volný čas, přebytek energie a více jak patnáct let. Aktivity, na kterých se dobrovolníci mohou podílet, jsou rozmanité a určitě se nebudeš nudit.

Pro naše dobrovolníky připravujeme řadu benefitů a výhod spojených s přímou účastí na festivalu. Jako jsou třeba vstupenky do kina či na doprovodný program. Mezi výhody, které jinde nedostaneš, patří například i speciální setkání s některou z festivalových hvězd během snídaně pro dobrovolníky. Takto jsme už snídali například s Bárou Polákovou, Kovym, Martinem Dejdarem nebo Bárou Seidlovou. Čeká Tě toho ale mnohem víc.

Zajímá Tě, co festivalový dobrovolník dělá, co zažívá a proč je fajn do toho jít? Odpovědi a další informace najdeš zde stejně jako přihlášku do týmu.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.