1 — 7/6/2023
63. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
8. 4. 2023

KONCERT EWY FARNE OTEVŘE 63. ZLÍN FILM FESTIVAL

První akce doprovodného programu v Letňáku VIVA, na kterou se už teď můžete těšit! V rámci nadcházejícího ročníku Zlín Film Festivalu bude ve Zlíně koncertovat jedna z našich nejúspěšnějších zpěvaček a držitelka stříbrného Českého slavíka - Ewa Farna.

Oblíbená polsko – česká zpěvačka přiveze do Zlína největší hity své pěvecké kariéry jako například Měls mě vůbec rád, Boží mlejny, Boky jako skříň, Leporelo, Jaký to je a další. Představí ale také songy z nejnovějšího alba UMAMI, kterým oslavila 15 let na hudební scéně.

Koncert se uskuteční 1. června 2023, od 19 hodin otevíráme areál Gahurova prospektu v prostorách festivalového letního kina pro návštěvníky, samotný koncert odstartuje ve 20 hodin.

Vstupenky jsou již nyní k dispozici na festivalovém e-shopu a vy si tak můžete dopředu zajistit výhodný vstup na tento koncert. Cena v předprodeji je 490 Kč, na místě pak budou vstupenky k dostání za 690 Kč. 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.