30/5 — 5/6/2024
64. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
31. 5. 2022

Barbora Seidlová a Jan Šťastný odhalili své hvězdy na Chodníku slávy

Chodník před Velkým kinem má nové hvězdy. Mezi dětské herecké legendy přibyli Barbora Seidlová a Jan Šťastný. Poté postupně navázalo mezi vámi oblíbené Malování na chodníku.

Prostranství před kinem se rozzářilo také díky Nadačnímu fondu Kapka naděje, který reprezentovala jako zakladatelka Vendula Pizingerová. Ta se osobně chopila odhalení nových hvězd. Oba ocenění herci pak převzali Hvězdný doktorát z rukou prof. Vladimíra Sedlaříka, rektora UTB.

Držiteli Hvězdného doktorátu z minulých let jsou známí umělci jako Jiřina Bohdalová, Lucie Vondráčková, Mahulena Bočanová, Jan Čenský, Dana Morávková, Tereza Brodská, Michaela Kuklová, Vojtěch Kotek, Jiří Mádl nebo Filip Renč.

Po odhalení hvězd následovalo velmi oblíbené Malování na chodníku. Jde o nejstarší doprovodnou akci našeho festivalu. Dokonce natolik, že v dětském věku malovali již prarodiče současných dětí.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.