26/5 — 1/6/2022
62. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
18. 5. 2022

Biják pod širým nebem přináší LETŇÁK VIVA

S návratem festivalu do původního jarního termínu se vrací i oblíbené letní kino v obvyklém formátu a na známém místě na Gahurově prospektu.

Na co se letos můžete v letním kině těšit? Výběr je žánrově pestrý a cena velmi přívětivá, na všechny projekce si můžete zakoupit vstupenku za 99,- Kč.

 

26. 5.  –  22.10 hod Poslední závod  - v českém filmu z roku 2022 se představí naše letošní festivalová Young Star Jan Nedbal.Projekce filmu odstartuje po zahajovacím ohňostroji, teště se tedy na dvojitý zážitek. Informace k filmu najdete zde.

27. 5.  –  21.30 hod Ztracené město - nechte se zlákat americkým filmem se Sandrou Bullock, Bradem Pittem a dalšími známými herci. Pátek v letňáku VIVA pak nebude mít chybu. Informace k filmu najdete zde.

28. 5. –  21.30 hod SPIDER-MAN: Bez domova - americký kultovní hrdina rozvine ve Zlíně svou pavučinu za sobotního večera. Informace k filmu najdete zde.

29. 5.  –  21.30 hod Zátopek - uvádíme v den půlmaratonu na počest nedožitých  100.  narozenin Dany a Emila Zátopkových. Informace k filmu najdete zde.

30. 5. –  21.30 hod Mimořádná událost - motorový vlak, který nikdo neřídí ... jak se vyvinou charaktery hlavních postav za této mimořádné události? Informace k filmu najdete zde.

31. 5.  –  21.30 hod Smrt na Nilupředlohou je slavný detektivní román Agathy Christie z roku 1937, který do formy tajemného thrilleru převedl režisér Kennett Branagh.  Informace k filmu najdete zde.

1. 6.  –  21.30 hod Známí neznámíHořkosladká komedie o partě českých a slovenských přátel. Přijďte se podívat, jak dopadne oslava Nového roku v tomto filmu. Informace k filmu najdete zde.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.