26/5 — 1/6/2022
62. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
26. 4. 2022

Kam vyrazit večer na festivalu

Samozřejmě do kina! Ale když po celodenním filmovém maratonu budete chtít změnit žánr, nabídneme vám během festivalu třeba i koncerty, party a další zábavu. A vězte, že na své si přijde opravdu každý.

V pátek večer od 20:00 hod. se můžete těšit na skvělou kapelu Čechomor. Vystoupí na platformě 14I15 BAŤŮV INSTITUT u příležitosti oslav 30. výročí generálního partnera festivalu, Kovárny VIVA. Vstupenky za cenu 290 Kč jsou v předprodeji zde.  Následovat bude na stejném místě festivalová after party s Golden Delicious, na kterou je vstup zdarma.

Sobotní večer bude od 18 hodin na náměstí Míru patřit koncertu legendární ostravské kapely BUTY. Vstup je zdarma.

Úterní koncerty přináší na náměstí Míru již tradičně Český rozhlas, který tentokrát přiveze do Zlína Moniku Bagárovou a kapelu SLZA. Dvojkoncert odstartuje v 18:00 hod. a vstup je zdarma.

Ve středu 1. května od 18:00 hod. uzavře festivalový týden koncert Velkého dechového koncertu města Zlína. Vstup je také zdarma.

Ve Zlíně to během festivalových večerů bude žít i na nádvoří nové zóny „zámku SVOBODY“. Za mixem se na party vystřídají ti nejlepší tuzemští DJ’s jako je DJ LOWA, DJ MEYW, DJ STAN VILLA, DJ Andrew Rabbit, DJ Shefa, DJ Daniell, DJ Majkl a Martin Hrdinka. Kdo má raději vtipné mluvené slovo a humor, neměl by si z programu na nádvoří nechat ujít stand up Adély Elbel nebo Filipa Tellera. Vstup na tyto večerní akce je za 100 Kč.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.