26/5 — 1/6/2022
62. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
21. 4. 2022

Na klapky v kulisách historických „Škodovek“ čekaly stovky dětí

Je jen jediné místo mimo Zlína, kde čeká na naše filmové klapky tak velkolepé přivítání. Na pět set malých návštěvníků bylo přitom, když jsme dnes v Muzeu Škoda Auto v Mladé Boleslavi otevřeli výstavu letošního 25. Salonu filmových klapek.

Náš produkční tým na návštěvu do města našeho významného partnera Škody Auto nepřijel s prázdnou. Přivezl s sebou malou ochutnávku festivalového programu v podobě maskota Fíka a taky moderátora, oblíbeného kouzelníka Jirky Hadaše. Společně s dětmi čarovali, tancovali a malovali na papírové klapky a užívali si, že po dvouleté pauze můžou být opět spolu.

Věříme, že spousta papírových klapek i těch 120 dřevěných přinese během následujícího týdne radost nejen dalším malým návštěvníkům, ale také jejich rodičům a dalším návštěvníkům muzea.  V Mladé Boleslavi budou k vidění do 28. dubna. Poté už se přesunou na Moravu, do brněnského obchodního centra Galerie Vaňkovka.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.