26/5 — 1/6/2022
62. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
15. 4. 2022

Z filmového sálu na skok do divadelního, v rámci festivalu vás zveme na komedii Art

Ve spolupráci s Městským divadlem Zlín můžete zhlédnout i jednoho z našich festivalových hostů na divadelním jevišti. Setkejte se s Karlem Heřmánkem nejen ve festivalovém Zlíně, ale také ve slavné francouzské komedii Art. Představení Divadla Bez zábradlí Praha bude uvedeno v sobotu 28. 5. ve velkém sále zlínského divadla.

Opravdu máte rádi své přátele? A co když si jednoho dne koupí nepochopitelně drahou věc, například obraz? Slavná francouzská komedie, v níž tři se hádají, ale vy se budete rozhodně smát!

Kolik pravdy, upřímnosti a tolerance unese přátelství? Solidní vztah tří přátel se ocitá na tenkém ledě ve chvíli, kdy si jeden z nich pořídí velmi drahý obraz. Co Marka, Borise a Ivana vlastně spojuje? Tahle otázka dokáže ty tři zavést pěkně daleko. Až téměř na konečnou jejich dlouholetého přátelství. Zdánlivě banální estetický spor se zvrhne v nesmírně vtipnou hádku o hodnotách života a podstatě skutečného přátelství. Jedna z nejslavnějších francouzských komedií posbírala snad všechny prestižní ceny ve Francii i v zahraničí.

Hrají: Karel Heřmánek st., Josef Carda, Zdeněk Žák
Režie: Karel Heřmánek

Podrobnosti o představení v Městském divadle Zlína najdete zde.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.