26/5 — 1/6/2022
62. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
9. 12. 2021

Podpořme společně projekt Kapky naděje

Advent je časem splněných přání a dobrých skutků. O jeden takový právě usiluje náš dlouhodobý charitativní partner Nadační fond Kapka naděje, který již třetím rokem velmi intenzivně pracuje na zlepšení podmínek na odděleních dětské psychiatrie. Zvlášť v době covidové pandemie je to více než žádoucí!

Pojďme jim společně pomoci a připojme se ke sbírce, kterou vyhlásili na rekonstrukci terapeuticko-sportovních prostor Dětské psychiatrické kliniky FN Motol. Proč? Protože venkovní prostory jsou pro dětské pacienty i lékaře na psychiatrické klinice velmi důležité. Mají sloužit zejména za účelem terapeutických sezení, k setkávání dětí s rodinou, s přáteli a k volnočasovým aktivitám. Svou roli mají také ve vzdělání nové generace dětských psychiatrů, kterých je v České republice žalostný nedostatek.

Zahrada je dlouhodobě zanedbávaná a pro plnění svého účelu zcela nevyhovující. V některých svých částech dokonce pro děti nebezpečná. Kapka naděje již vybrala polovinu z 5 mil. korun. od svých partnerů a na realizaci projektu se již od listopadu pracuje. Přidáte se také a podpoříte jeho dokončení?

Více o projektu i možnostech přispět na DONIO.CZ/KAPKA-NADEJE.

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.