26/5 — 1/6/2022
62. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
4. 12. 2021

Spustili jsme registrace do 7. ročníku festivalového půlmaratonu

Těšíte se na Festivalový půlmaraton MONET+ Zlín 2022? Tak tohle je zpráva přesně pro vás.  Od středy 1. prosince se můžete registrovat na 7. ročník, který se uskuteční v neděli 29. května jako tradiční součást doprovodného programu tentokrát již 62. ročníku Zlín Film Festivalu. Novinkou je změna času jeho konání. Hlavní závod odstartuje nově již v 10 hodin od Kongresového centra Zlín. Akci pořádáme společně se společností Běhy Zlín z.s.

Oblíbený běžecký závod ulicemi festivalového Zlína se v příštím roce bude konat ve standardním termínu Zlín Film Festivalu, v neděli 29. května.

„Běžci se již nyní mohou registrovat na tratě půlmaratonu i čtvrtmaratonu, a to jednotlivě nebo jako účastníci štafet i tandemového běhu,“

uvedla výkonná ředitelka Zlín Film Festivalu a upozornila, úplně poprvé se závodníci vydají na trať už v 10 hodin dopoledne.

Po letošní dobré zkušenosti zůstane místo startu u Kongresového centra Zlín.

„Pro zatraktivnění trasy pro běžce i diváky plánujeme pro sedmý ročník některé její změny, o kterých budeme běžce včas informovat,“

doplnila Jarmila Záhorová.

Registrovat se na jednotlivé tratě běhu je možné na www.zlinskypulmaraton.cz, kde jsou také uvedeny podrobné informace o závodě i aktuálních cenách startovného. Zájemci se mohou hlásit za nejvýhodnějších podmínek až do konce ledna. Pro nadcházející ročník jsme se rozhodli sjednotit ceny startovného pro jednotlivé běžce bez ohledu na to, na jakou trať se vydají.

"Nejlevnější startovné je nyní ve výši 699 Kč a zaplatí jej běžec půlmaratonu i čtvrtmaratonu, ale také za účast ve čtyřčlenné štafetě nebo v tandemu dvojic,“

vysvětlila Jarmila Záhorová a dodala, že každý závodník v rámci startovného opět získá celou řadu atraktivních benefitů včetně vstupenek na filmové projekce, občerstvení během závodu i po něm nebo nově sportovní čelenku. V případě zájmu si závodníci mají možnost dokoupit i originální ročníkové funkční triko CRAFT.

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.