12. 5. 2019

Vstupenky do kina v předprodeji již od 17. května

Filmový program ZFF letos čítá na 280 snímků z 51 zemí světa. Vstupenky můžete nakupovat už od 17. května od 9:00 hodin, a to prostřednictvím festivalového webu nebo na pokladnách multikina Golden Apple Cinema ve Zlatém jablku.

Novinkou letošního roku je, že si vstupenky do kina, letního kina i koncertní zóny můžete pořídit v rámci speciálního balíčku za výhodnou cenu.

Balíček „KINO“ za 399 Kč

10 ks vstupenek pouze na filmové projekce v kině (neplatí pro vstup do letního kina, lze uplatnit více vstupenek na 1 filmové představení).

Balíček vstupenek "LETNÍ KINO" za 569 Kč

9 vstupenek na filmové představení pouze v Letním kině (lze uplatnit více vstupenek na 1 filmové představení). 

V prodeji jsou nyní již i vstupenky na koncerty Mirai, Mandrage a Inekafe a regionální kapely zde. I tyto můžete letos pořídít za zvýhodněné ceny ve speciálním balíčku.

Balíček vstupenek"KONCERTY" za 599 Kč

3 vstupenky na koncerty v Koncertní zóně ENAPO v termínu 24/5 – 27/5/2019.
Neplatí na Charitativní koncert Kapky naděje. (Lze uplatnit více vstupenek na 1 koncert.)

Více informací o prodeji vstupenek zde https://www.zlinfest.cz/25492-vstupenky

 

FESTIVALOVÁ APLIKACE

Veškeré informace o akreditacích, pozvánkách, ubytování, ale i rezervovaných a zakoupených vstupenkách, naleznete v naší nové mobilní aplikaci Zlinfest, která je dostupná ke stažení na Google Play a APP Store. Z této aplikace si můžete nechat zasílat e-vstupenky bez nutnosti docházet na pokladny, nemusíte tisknout papírové vstupenky a celý proces netrvá déle než minutu.

SLEDUJTE AKTUALIZACE - aplikaci neustále vylepšujeme :o)

Věříme že vám tato aplikace zpříjemní Vaš pobyt na festivalu ve Zlíně.