6. 4. 2018

ZNÁME VÍTĚZE SOUTĚŽE KAPEL

Pouze tři amatérské kapely z celkových 62 přihlášených dostanou příležitost účinkovat v průběhu 58. ročníku Zlín Film Festivalu ve festivalové koncertní zóně. O jejich výběru rozhodlo ve druhém kole 4 130 hlasujících. Jeden z nich se stal šťastným výhercem mobilního telefonu.  

Poprvé v historii festivalu mohla veřejnost vybírat kapely, které vystoupí v průběhu festivalového týdne v koncertní zóně.

„Samostatný koncert tak ve Zlíně odehraje kapela Wotazník, která získala 729 hlasů. V těsném závěsu se 722 hlasy se umístilo uskupení Spolektiv a  třetí příčku obsadila skupina Under the Skin, která obdržela 628 hlasů,“

upřesňuje  výkonná ředitelka filmového festivalu Jarmila Záhorová a dodává:

Ze všech hlasujících jsme vylosovali výherce mobilního telefonu Huawei P10 Lite. Blahopřejeme a cenu posíláme Vojtovi B.“ 

Další vylosovaní obdrželi drobné dárky v podobě filmpasů, volných vstupenek do koncertní zóny a řadu dalších cen.

Ta nejlepší z uvedených kapel navíc získá během festivalu titul „Kapela 58. Zlín Film Festivalu“ a stane se v následujícím ročníku předkapelou jednoho ze známých a velkých interpretů vystupujícího v koncertní zóně. Kromě toho obdrží také příspěvek pro natočení videoklipu ve výši 15.000,- Kč. O vítězi rozhodnou sami návštěvníci festivalu. Vyhlášení vítězné kapely se uskuteční 2. 6. 2018 v rámci posledního koncertu 58. Zlín Film Festivalu.