16. 1. 2018

ZLÍN FILM FESTIVAL SPUSTIL HLASOVÁNÍ PRO KAPELY, KTERÉ VYSTOUPÍ V KONCERTNÍ ZÓNĚ

Celkem 62 amatérských kapel se přihlásilo do soutěže, kterou vyhlásili organizátoři Zlín Film Festivalu v závěru loňského roku. O tom, které tři z nich nakonec vystoupí ve festivalové koncertní zóně, může až do začátku dubna rozhodovat veřejnost. Pro hlasující je připravena řada atraktivních cen.  

Poprvé v historii festivalu má veřejnost možnost svými hlasy rozhodnout o podobě doprovodného programu v koncertní zóně.

„Zájem kapel nás opravdu potěšil, lidé tak mají možnost vybírat z pestré nabídky. Jedná se o skupiny, které hrají různé žánry, od těch začínajících až po zkušené hudebníky, kteří spolu vystupují už řadu let,“

uvádí výkonná ředitelka filmového festivalu Jarmila Záhorová a dodává:

„Překvapením pro nás je i to, že pouze 12 kapel je místních, ostatní přihlášení jsou z různých koutů České republiky.“

Kromě výběru kapely mají hlasující možnost vyhrát i atraktivní ceny.

„Ve hře jsou mobilní telefon Huawei P10 Lite, filmpasy, volné vstupenky do koncertní zóny a řada dalších cen,“

uvádí Jarmila Záhorová. 

Poslat hlas oblíbené kapele je možné prostřednictvím webu kapely.zlinfest.cz, kde jsou profily a ukázky jednotlivých kapel. Hlasování je dvoukolové. Od pondělí 15. ledna a do 28. února mohou lidé vybírat ze všech kapel, které se registrovaly do soutěže o účinkování v koncertní zóně Zlín Film Festivalu. Ve druhém kole hlasování již budou volit pouze mezi deseti nejúspěšnějšími.

Tři kapely s nejvyšším počtem hlasů dostanou šanci odehrát samostatný koncert v termínu 28. - 31. května 2018. Jedna z kapel navíc získá během festivalu titul „Kapela 58. Zlín Film Festivalu“ a stát se v následujícím ročníku festivalu předkapelou jednoho ze známých a velkých interpretů vystupujícího v koncertní zóně.

„Kromě toho obdrží také příspěvek pro natočení videoklipu ve výši 15.000,- Kč,“

doplnila Jarmila Záhorová. Vyhlášení vítězné kapely se uskuteční 2. 6. 2018 v rámci posledního koncertu 58. Zlín Film Festivalu v koncertní zóně.

Více informací i pravidla soutěže na kapely.zlinfest.cz

PARTNER SOUTĚŽE

Bandzone.cz