1 — 7/6/2023
63. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež
2. 4. 2013

Ukaž světu svůj trailer! Duhová kulička otevírá registraci.

Studenti mají opět možnost prezentovat své trailery.

Studenti mají opět možnost prezentovat své trailery. Jedenáctý ročník Duhové kuličky se uskuteční ve dnech 27.-31. 5. 2013 jako součást Film Industry programu již 53. ročníku ZLÍN FILM FESTIVALU.

Duhová kulička je organizována ZLÍN FILM FESTIVALEM ve spolupráci se studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati. Projekt přináší mladým filmovým tvůrcům mezinárodní soutěž trailerů ke studentským filmům, ve které si vítěz kromě skleněné designové ceny převezme také šek na 10 000 korun. Studenti mají možnost přihlašovat své trailery od 1. do 30. dubna 2013, bližší informace k soutěži spolu s přihlašovacím formulářem naleznou na webových stránkách www.duhovakulicka.cz.

Letos bude pro mladé filmaře připraveno také mnoho zajímavých odborných workshopů. Filmoví profesionálové z ČR i zahraničí představí případové studie a podělí se s publikem o své cenné zkušenosti z praxe. Společné téma workshopů Umění prodat film poskytne návštěvníkům užitečné informace o tom, jak film propagovat, nebo naopak jak jej rozhodně nepropagovat.

V další soutěžní kategorii v rámci Duhové kuličky ocení studentská porota s odborným předsedou nejlepší marketingový počin v audiovizi českých a slovenských filmů za rok 2012. Návštěvníci se mohou těšit na doprovodný program, který se skládá nejen z vyhlášení vítězů s předáním cen, debat, promítání soutěžních trailerů, ale také dalších zajímavých aktivit.

Historie projektu sahá do roku 1999, kdy ve Zlíně proběhla první odborná konference Dítě a reklama. Ke konferenci se přidala nejdříve nesoutěžní, poté soutěžní přehlídka reklamy cílené na děti a mládež. Nyní Duhová kulička vyhlašuje vítěze ve dvou kategoriích: Nejlepší trailer ke studentskému filmu Nejkreativnější marketingový počin ve filmovém a televizním průmyslu v České a Slovenské republice za  rok 2012 Soutěže jsou doplněny o odborné workshopy a doprovodný program.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.