26/5 — 1/6/2022
62. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež

Filmový program 2021


Zvuk z nitra (2020)

Sekce: Brainz VR Cinema

Režie: Robin Arnott

USA, 2020, 20 min

Hodnocení diváků:

Zázračný lék (2020)

Sekce: Brainz VR Cinema

Režie: Daniel Martín Peixe

USA, 2020, 10 min

Hodnocení diváků:

Princezna Čahoun a jiné animáčky

, 0, 54 min

Hodnocení diváků:

Sbohem, chobotňáku (2020)

Sekce: Brainz VR Cinema

Režie: Amaury Campion

Francie, USA, 2020, 8 min

Hodnocení diváků:

13

Život bez Sáry Amatové (2019)

Sekce: Díl první

Režie: Laura Jou

Španělsko, 2019, 75 min

Hodnocení diváků:

10

Hranice odvahy (2020)

Sekce: Díl první

Režie: Johanne Helgeland

Norsko, 2020, 95 min

Hodnocení diváků:

Brainz VR Cinema: 4. pásmo - interaktivní projekty

Sekce: Brainz VR Cinema

, 0, 72 min

Hodnocení diváků:

10

Klub ošklivců (2019)

Sekce: Díl první

Režie: Jonathan Elbers

Nizozemsko, 2019, 90 min

Hodnocení diváků:

Baba Jaga (2020)

Sekce: Brainz VR Cinema

Režie: Eric Darnell, Mathias Chelebourg

USA, 2020, 22 min

Hodnocení diváků:

Tlukot (2020)

Sekce: Brainz VR Cinema

Režie: Keisuke Itoh

Japonsko, 2020, 12 min

Hodnocení diváků:

Čt 09.09.2021 | 08:10
6

Gorila a já (2021)

Sekce: Literatura ve filmu - Evropský koutek

Režie: Linda Hambäck

Dánsko, Norsko, Švédsko, 2021, 76 min

Místo: Golden Apple Cinema, sál 1

Hodnocení diváků:

Čt 09.09.2021 | 08:40
8

Mazel a tajemství lesa (2021)

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Petr Oukropec

Česká republika, Německo, Slovensko, 2021, 80 min

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Hodnocení diváků:

Čt 09.09.2021 | 09:00

Zastánce (2020)

Sekce: Brainz VR Cinema

Režie: Van Phan

USA, 2020, 9 min

Místo: Univerzitní centrum U13

Hodnocení diváků:

Čt 09.09.2021 | 09:00
6

Brainz VR Cinema: 1. pásmo 6+ a 8+

Sekce: Brainz VR Cinema

, 0, 17 min

Místo: Univerzitní centrum U13

Hodnocení diváků:

Čt 09.09.2021 | 09:00

Aripi (2019)

Sekce: Brainz VR Cinema

Režie: Dmitri Voloshin

Moldávie, 2019, 8 min

Místo: Univerzitní centrum U13

Hodnocení diváků:

Čt 09.09.2021 | 09:10

Pod oblaky (2021)

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů pro děti

Režie: Vasilisa Tikunova

Rusko, 2021, 3 min

Místo: Golden Apple Cinema, sál 3

Hodnocení diváků:

Čt 09.09.2021 | 09:10
3

Pod oblaky a jiné animáčky

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů pro děti

Mezinárodní, 0, 31 min

Místo: Golden Apple Cinema, sál 3

Hodnocení diváků:

Čt 09.09.2021 | 09:10

Tuleň Flo (2020)

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů pro děti

Režie: Mateusz Jarmulski

Polsko, 2020, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema, sál 3

Hodnocení diváků:

Čt 09.09.2021 | 09:10

Vydra Bublinka (2020)

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů pro děti

Režie: Mélanie Berteraut Platon, Yasmine Bresson, Léo Coulombier, Nicolas Grondin, Maxime Le Chapelain, Lou

Francie, 2020, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema, sál 3

Hodnocení diváků:

Čt 09.09.2021 | 09:10

Kiko a zvířátka (2020)

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů pro děti

Režie: Yawen Zheng

Francie, Švýcarsko, 2020, 7 min

Místo: Golden Apple Cinema, sál 3

Hodnocení diváků:

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.