Filmovy program 2016


Pá 27.05.2016 | 08:10
6

Vlk v rouše beránčím (2016)

Sekce: Panoráma

Režie: Maxim Volkov

Rusko, 2016, 79 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Pá 27.05.2016 | 08:30
5

Traktůrek Ferda (2016)

Sekce: Panoráma

Režie: Peder Hamdahl Næss

Norsko, 2016, 75 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Pá 27.05.2016 | 08:40

Letím (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Georgi Zahariev

Bulharsko, 2016, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 27.05.2016 | 08:40

Tygr (2015)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Kariem Saleh

Německo, 2015, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 27.05.2016 | 08:40

Tučňáci na lovu (2015)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Leevi Lemmetty

Finsko, Irsko, 2015, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 27.05.2016 | 08:40
3

Pásmo animovaných filmů 4 (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Mezinárodní, 2016, 36 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 27.05.2016 | 08:40

Muzikální drak (2015)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Camille Müller

Švýcarsko, 2015, 8 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 27.05.2016 | 08:40

V kleci (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Loic Bruyere

Francie, 2016, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 27.05.2016 | 08:40
6

Zimní příběh o malém vlkovi (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Natalia Malykhina

Norsko, 2016, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 27.05.2016 | 08:50
6

Velká potopa (2003)

Sekce: Dny francouzské kinematografie

Režie: Jacques-Rémy Girerd

Francie, 2003, 87 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Pá 27.05.2016 | 09:00
8

Strašidla z vikýře (1987)

Sekce: Pocta velikánům - 80 let zlínského filmového studia

Režie: Radim Cvrček

Československo, 1987, 79 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 27.05.2016 | 09:00
8

Leo u fotografa (1973)

Sekce: Pocta velikánům - 80 let zlínského filmového studia

Režie: Jan Dudešek

Československo, 1973, 8 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 27.05.2016 | 10:00
6

Rošťák Villads (2015)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Frederik Meldal Nørgaard

Dánsko, 2015, 76 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Hodnocení diváků:

Pá 27.05.2016 | 10:20
6

Rošťák Villads (2015)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Frederik Meldal Nørgaard

Dánsko, 2015, 76 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Pá 27.05.2016 | 10:30
8

Malý horal (2015)

Sekce: Panoráma

Režie: Xavier Koller

Švýcarsko, 2015, 104 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Pá 27.05.2016 | 10:40
10

Fotbalová parta - legenda žije! (2016)

Sekce: Panoráma

Režie: Joachim Masannek

Německo, 2016, 99 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Pá 27.05.2016 | 10:50
12

Phantom Boy (2015)

Sekce: Dny francouzské kinematografie

Režie: Alain Gagnol

Francie, 2015, 80 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Pá 27.05.2016 | 10:50
8

Heidi (2015)

Sekce: Panoráma

Režie: Alain Gsponer

Švýcarsko, Německo, 2015, 105 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 27.05.2016 | 11:00
8

Já a bělovous Zrzunda (1974)

Sekce: Pocta velikánům - 80 let zlínského filmového studia

Režie: Hermína Týrlová

Československo, 1974, 10 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 27.05.2016 | 11:00
8

Indiáni z Větrova (1979)

Sekce: Pocta velikánům - 80 let zlínského filmového studia

Režie: Július Matula

Československo, 1979, 82 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků: