Filmy 55.ZFF


Pá 29.05.2015 | 08:10
8

Jak ukrást psa (2014)

Sekce: Panoráma

Jižní Korea, 2014, 109 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Pá 29.05.2015 | 08:10
10

Létající třída (2002)

Sekce: Pocty, Dny německé kinematografie

Režie: Tomy Wigand

Německo, 2002, 110 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Pá 29.05.2015 | 08:30
6

Rico a Oskar, malí detektivové (2014)

Sekce: Dny německé kinematografie

Německo, 2014, 96 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Pá 29.05.2015 | 08:40
12

Mezi nebem a zemí (2014)

Sekce: Panoráma

Režie: Ahsan Bakhsh

Indie, 2014, 84 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Pá 29.05.2015 | 08:50
10

Malý Houdini (2014)

Sekce: Panoráma

Francie, 2014, 52 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Pá 29.05.2015 | 09:00
14

Brundibár (2014)

Sekce: Dokumenty

Režie: Douglas Wolfspreger

Německo, Česká republika, 2014, 85 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Pá 29.05.2015 | 10:00
8

Sedmero krkavců (2015)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Alice Nellis

Česká republika, Slovensko, 2015, 97 min

Místo: Velké kino

Pá 29.05.2015 | 10:20
12

Vampírky 2 (2014)

Sekce: Dny německé kinematografie

Režie: Wolfgang Groos

Německo, 2014, 94 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Pá 29.05.2015 | 10:30
8

Kanadské dobrodružství (2015)

Sekce: Panoráma

Dánsko, 2015, 83 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Pá 29.05.2015 | 10:30
15

Holčičí parta (2014)

Sekce: Panoráma

Francie, 2014, 112 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Pá 29.05.2015 | 10:40
15

Jít za svým snem! (2014)

Sekce: Dokumenty

Režie: Hana Pinkavová

Česká republika, 2014, 85 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Pá 29.05.2015 | 10:50
13

Písně ke štěstí (2014)

Sekce: Dokumenty

Režie: Constanze Knoche

Německo, 2014, 83 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Pá 29.05.2015 | 11:00
14

Zázračné děti (2011)

Sekce: Dny německé kinematografie

Režie: Marcus O. Rosenmüller

Německo, 2011, 97 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Pá 29.05.2015 | 12:00

(Vel)Mistr E (2015)

Sekce: České filmové a televizní tvorby

Režie: Karel Smyczek

Česká republika, 2015, 13 min

Místo: Kino čas

Pá 29.05.2015 | 13:00
6

Gorilí povídání (2015)

Sekce: České filmové a televizní tvorby

Česká republika, 2015, 9 min

Místo: Kino čas

Pá 29.05.2015 | 13:20
13

Bez hranic (2014)

Sekce: Ve stínu války

Režie: Amir Hossein Asgari

Írán, 2014, 100 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Pá 29.05.2015 | 14:00

Kocour Mour poznává své příbuzné (2014)

Sekce: České filmové a televizní tvorby

Česká republika, 2014, 13 min

Místo: Kino čas

Pá 29.05.2015 | 14:00
8

Emil a detektivové (1931)

Sekce: Dny německé kinematografie

Německo, 1931, 75 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Pá 29.05.2015 | 15:00
14

Ta naše mládež (2014)

Sekce: Dokumenty

USA, 2014, 77 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Pá 29.05.2015 | 15:00

Cestohrátky- Jamajka, Keňa, Jižní Vietnam, Mexiko, Etiopie (2015)

Sekce: České filmové a televizní tvorby

Česká republika, 2015, 13 min

Místo: Kino čas