Filmový program

Dotazy ohledně nákupu vstupenek 724 351 096

Vstupenky na filmová představení zakoupíte online od 18. května.
Filmpasy si budete moci fyzicky zakoupit na pokladně Kongresového centra od 25. května.

Dopolední projekce (začátek do 13.40 hod.) jsou přednostně nabízeny školám. K jejich uvolnění do volného prodeje dojde 25.5.

 


Ne 27.05.2018 | 19:00

Skandinávie (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Katarína Kočanová

Slovensko, 2016, 2 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 27.05.2018 | 19:00
14

Rande naslepo (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Monta Andzejevska

Lotyšsko, 2017, 1 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 27.05.2018 | 19:00
11

RIPrivacy (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Aycan Basar

Turecko, USA, 2017, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 27.05.2018 | 19:00
10

AL a já (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Adara Todd

Velká Británie, 2016, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 27.05.2018 | 19:00
13

Život podle Hety (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Bianca Caderas, Isabella Luu, Kerstin Zemp

Švýcarsko, 2017, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 27.05.2018 | 19:00

V Londýně (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Ivelina Ivanova

Velká Británie, 2017, 3 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 27.05.2018 | 19:00
10

iRonie (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Radheya Jegatheva

Austrálie, 2017, 8 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 27.05.2018 | 19:00
5

Den matek (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Rita Figueira, Vânia Oliveira

Portugalsko, 2017, 8 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 27.05.2018 | 19:00
9

O tom co potom (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Matouš Valchář

Česká republika, 2017, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 27.05.2018 | 19:00
18

Zlínský pes - Studentské animace 2

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Mezinárodní, 0, 72 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 27.05.2018 | 19:00
8

Xian (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Gwenaelle Bavoux, Myriam Belkheyar, Pauline Ledu, Roxane Campoy

Francie, 2017, 7 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 27.05.2018 | 19:00

Tom v Zemi gaučové (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: James Just

USA, 2017, 2 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 27.05.2018 | 19:00
15

Věci co mě se*ou (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Iva Škrbelová

Česká republika, 2016, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 27.05.2018 | 19:00
5

Námořnická romance (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Marine Meneyrol, Eloïse Girard, Louise Aubertin, Amandine Thomoux, Jonas Ritter, Loucas Rongeart

Francie, 2017, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 27.05.2018 | 19:00
12

GepeTO (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Maxime Gental, Zoé Pelegrin-Bomel, Edwin Leeds, Pulkita Mathur, Jonathan Valette, Catherine Lardé

Francie, 2017, 7 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 27.05.2018 | 21:30

Mascarpone (2018)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Jonas Riemer

Německo, 2018, 14 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 27.05.2018 | 21:30
12

Siréna (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Zara Dwinger

Nizozemsko, 2017, 26 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 27.05.2018 | 21:30
10

Tváří k Mecce (2018)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Jan-Eric Mack

Švýcarsko, 2018, 27 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 27.05.2018 | 21:30
12

Závod trojnožky (2018)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Jin-Woo Lee

Jižní Korea, 2018, 22 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 27.05.2018 | 21:30
11

Znovu ožít (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Moshe Rosenthal

Izrael, 2016, 18 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků: