Filmový program

Dotazy ohledně nákupu vstupenek 724 351 096

Vstupenky na filmová představení zakoupíte online od 18. května.
Filmpasy si budete moci fyzicky zakoupit na pokladně Kongresového centra od 25. května.

Dopolední projekce (začátek do 13.40 hod.) jsou přednostně nabízeny školám. K jejich uvolnění do volného prodeje dojde 25.5.

 


St 30.05.2018 | 08:10
8

Los Bando (2018)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Christian Lo

Norsko, 2018, 94 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Hodnocení diváků:

St 30.05.2018 | 08:20
6

Nikdy nepoletíš sám, Kulíčku (2018)

Sekce: Panorama

Režie: Arni Asgeirsson

Island, Belgie, 2018, 82 min

Místo: Aula

Hodnocení diváků:

St 30.05.2018 | 08:20
8

Matti a Sami: Lež má krátké nohy (2018)

Sekce: Panorama

Režie: Stefan Westerwelle

Finsko, Německo, 2018, 94 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

St 30.05.2018 | 08:30
14

Smolný den (2018)

Sekce: Panorama

Režie: Samir Oliveros

Kolumbie, 2018, 76 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

St 30.05.2018 | 08:40
6

Ledničková (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Paolo Guadio

Itálie, 2017, 2 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

St 30.05.2018 | 08:40
6

Překvapení na Planetě Z (2018)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Maria Björklund

Finsko, 2018, 7 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

St 30.05.2018 | 08:40
6

Hepčí! (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Lucas Boutrot, Elise Carret, Maoris Creantor, Pierre Hubert, Camille Lacroix, Charlotte Perroux

Francie, 2017, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

St 30.05.2018 | 08:40
6

Hladový vlk (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Arnaud Demuynck

Francie, Belgie, 2017, 9 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

St 30.05.2018 | 08:40
6

Létající přání (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Ellen Arnold, Kaiya Telle, Thomas Anderholm

USA, 2017, 3 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

St 30.05.2018 | 08:40
6

Pásmo animovaných filmů 3

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Mezinárodní, 0, 51 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

St 30.05.2018 | 08:40
6

Obryně (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Johanna Bentz

Německo, 2017, 15 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

St 30.05.2018 | 08:40
6

Nebeský malíř (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Angel Chong Shao

Singapur, 2017, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

St 30.05.2018 | 08:40
6

První bouře (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Anastasia Melikhova

Rusko, 2017, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

St 30.05.2018 | 08:50
8

Tatínek a továrna na čokoládu (2017)

Sekce: Panorama

Režie: Manuel Flurin Hendry

Švýcarsko, Německo, 2017, 90 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

St 30.05.2018 | 09:00
8

Mozart v Číně (2008)

Sekce: Rakouský výlet

Režie: Bernd Neuburger

Rakousko, 2008, 90 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

St 30.05.2018 | 10:30
6

Lazar (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Cassandra Haulot, Pierre Chupeau, Cyprien Beyaert, Victor Besseau, Mélissandre Hennuyer

Francie, 2017, 6 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

St 30.05.2018 | 10:30
6

Příšerka (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Kerr Hui Chau

Singapur, 2017, 2 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

St 30.05.2018 | 10:30
6

Dračí závod (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Victor Jara Magna

Chile, 2017, 15 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

St 30.05.2018 | 10:30
6

Mravenčí síla (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Anais Sorrentino

Francie, Belgie, 2017, 7 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

St 30.05.2018 | 10:30
6

Vousaté království (2018)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Charlie Aufroy

Francie, 2018, 4 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků: