Filmový program

Dotazy ohledně nákupu vstupenek 724 351 096

Vstupenky na filmová představení zakoupíte online od 18. května.
Filmpasy si budete moci fyzicky zakoupit na pokladně Kongresového centra od 25. května.

Dopolední projekce (začátek do 13.40 hod.) jsou přednostně nabízeny školám. K jejich uvolnění do volného prodeje dojde 25.5.

 


TO NEJLEPŠÍ Z ANIMÁGA 2018 (2018)

Sekce: Zvláštní uvedení

Česká republika, 2018, 75 min

Hodnocení diváků:

Pá 25.05.2018 | 08:10
8

Matti a Sami: Lež má krátké nohy (2018)

Sekce: Panorama

Režie: Stefan Westerwelle

Finsko, Německo, 2018, 94 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Hodnocení diváků:

Pá 25.05.2018 | 08:20
6

Krakonoš a lyžníci (1981)

Sekce: Československá kinematografie: Filmová hudba

Režie: Věra Plívová-Šimková

Československo, 1981, 72 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Pá 25.05.2018 | 08:20
6

Velký zlý lišák a jiné příhody (2017)

Sekce: Panorama

Režie: Benjamin Renner

Francie, 2017, 83 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Pá 25.05.2018 | 08:30
6

Nikdy nepoletíš sám, Kulíčku (2018)

Sekce: Panorama

Režie: Arni Asgeirsson

Island, Belgie, 2018, 82 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Pá 25.05.2018 | 08:40
3

Cirkelinka a Koko jedou do Afriky (2018)

Sekce: Panorama

Režie: Jannik Hastrup

Dánsko, 2018, 64 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 25.05.2018 | 08:50
6

Lucie, postrach ulice (1984)

Sekce: Zlatý střevíček za mimořádný přínos kinematografii pro děti a mládež

Režie: Jindřich Polák

Československo, Německo, 1984, 74 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Pá 25.05.2018 | 09:00
3

Nesmrtelná teta (1993)

Sekce: Zlatý střevíček za mimořádný přínos kinematografii pro děti a mládež

Režie: Zdeněk Zelenka

Česká republika, 1993, 98 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 25.05.2018 | 10:00
8

Falkoni (2018)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Bragi TÞór Hinriksson

Island, 2018, 97 min

Místo: Kongresové centrum

Hodnocení diváků:

Pá 25.05.2018 | 10:30
8

Přání k mání (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Vít Karas

Česká republika, 2017, 106 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Pá 25.05.2018 | 10:30
14

Liga juniorů (2017)

Sekce: Panorama

Režie: Éric Tessier

Kanada, 2017, 115 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Hodnocení diváků:

Pá 25.05.2018 | 10:40
8

Tatínek a továrna na čokoládu (2017)

Sekce: Panorama

Režie: Manuel Flurin Hendry

Švýcarsko, Německo, 2017, 90 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Pá 25.05.2018 | 10:50
13

Dotek slávy (2017)

Sekce: Panorama

Režie: Marco Carmel

Izrael, 2017, 95 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Pá 25.05.2018 | 11:00
14

Smolný den (2018)

Sekce: Panorama

Režie: Samir Oliveros

Kolumbie, 2018, 76 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 25.05.2018 | 11:10
10

Znovuzrození (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Jiayi Liu

Čína, 2017, 3 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Pá 25.05.2018 | 11:10
6

První bouře (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Anastasia Melikhova

Rusko, 2017, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 25.05.2018 | 11:10
10

Lék na poslušnost (2018)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Tatiana Kiseleva

Rusko, 2018, 14 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Pá 25.05.2018 | 11:10
6

Hladový vlk (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Arnaud Demuynck

Francie, Belgie, 2017, 9 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 25.05.2018 | 11:10
10

Neil (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Martin Pošta

Česká republika, 2017, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Pá 25.05.2018 | 11:10
6

Pásmo animovaných filmů 3

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Mezinárodní, 0, 51 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků: