Filmy 54.ZFF

Pá 30.05.2014 | 08:10

Kykyryký (2014)

Sekce: Panoráma

Režie: Pierre Greco

Kanada, 2014, 80 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Pá 30.05.2014 | 08:30

Soutěž (2013)

Sekce: Panoráma

Režie: Martin Miehe-Renard

Dánsko, 2013, 95 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Pá 30.05.2014 | 08:40

Malý duch (2013)

Sekce: Panoráma

Režie: Alain Gsponer

Německo, Švýcarsko, 2013, 92 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Pá 30.05.2014 | 08:50

Irácké dětství

Sekce: Ve stínu války

Irák, Velká Británie, 0, 56 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Pá 30.05.2014 | 08:50

Kanystr (2013)

Sekce: Ve stínu války

Režie: Yahya Al Allaq

Irák, Velká Británie, Nizozemsko, Maďarsko, 2013, 11 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Pá 30.05.2014 | 08:50

Nesmininy ptáci (2013)

Sekce: Ve stínu války

Režie: Medoo Ali

Irák, Velká Británie, Nizozemsko, Maďarsko, 2013, 8 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Pá 30.05.2014 | 08:50

Rtěnka (2013)

Sekce: Ve stínu války

Režie: Luay Fadhil Abbas

Irák, Velká Británie, Nizozemsko, Maďarsko, 2013, 9 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Pá 30.05.2014 | 08:50

Děti války (2013)

Sekce: Ve stínu války

Režie: Medoo Ali

Irák, Velká Británie, Nizozemsko, Maďarsko, 2013, 10 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Pá 30.05.2014 | 08:50

Boží děti (2013)

Sekce: Ve stínu války

Režie: Ahmed Yassin

Irák, Velká Británie, Nizozemsko, Maďarsko, 2013, 10 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Pá 30.05.2014 | 08:50

Vše nejlepší! (2013)

Sekce: Ve stínu války

Režie: Mohanad Hayal

Irák, Velká Británie, Nizozemsko, Maďarsko, 2013, 8 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Pá 30.05.2014 | 09:00

Osmiválec na start! (2013)

Sekce: Panoráma

Režie: Masannek Joachim

Německo, 2013, 106 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Pá 30.05.2014 | 10:00

Taina a Amazonská legenda (2013)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Rosane Svartman

Brazílie, 2013, 88 min

Místo: Velké kino

Pá 30.05.2014 | 10:20

Pot, slzy a naděje - Bez práce nejsou koláče + Co nejde silou, jde ještě větší silou (2014)

Sekce: Novinky české filmové a televizní tvorby

Režie: Jan Reinisch

Česká republika, 2014, 43 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Pá 30.05.2014 | 10:30

Bibi & Tina (2014)

Sekce: Panoráma

Režie: Detlev Buck

Německo, 2014, 101 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Pá 30.05.2014 | 10:30

Duch nad zlato (2013)

Sekce: Novinky české filmové a televizní tvorby

Režie: Zdeněk Zelenka

Česká republika, 2013, 92 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Pá 30.05.2014 | 10:40

Klučičí válka (2014)

Sekce: Panoráma

Režie: Margien Rogaar

Nizozemsko, 2014, 87 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Pá 30.05.2014 | 10:50

Marodi (2014)

Sekce: Panoráma

Režie: Lodewijk Crijns

Nizozemsko, 2014, 92 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Pá 30.05.2014 | 11:00

Za školou (2013)

Sekce: Panoráma

Režie: Nicolas SILBERT, Leandro MARK

Argentina, 2013, 95 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Pá 30.05.2014 | 13:00

Tři veteráni (1983)

Sekce: Uznání za tvůrčí přínos ve filmové tvorbě pro děti a mládež

Režie: Oldřich Lipský

Česká republika, 1983, 93 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Pá 30.05.2014 | 13:10

Střepy v parku (2013)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Bettina Blümner

Německo, 2013, 94 min

Místo: Golden Apple Cinema 3