26/5 — 1/6/2022
62. mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež

Společnost FILMFEST, s.r.o, pořadatel Zlín Film Festivalu – mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež organizuje pro zaměstnance společnosti ŠKODA AUTO

FILMOVÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 

Náplní tábora je seznámení se se základy animace, filmových triků a speciálních filmových efektů. Součástí tábora jsou také projekce filmů, sportovní aktivity a výtvarné činnosti. 

Tábor je určen pro děti od 8 do 15 let.
Tábor probíhá vždy od pondělí do pátku v čase od 8:00 do 16:00 hodin.
Kapacita jednoho turnusu je 25 dětí.

Cena tábora: 4 900 Kč (cena zahrnuje: dopolední a odpolední svačinu, oběd, pitný režim, připojištění dítěte, spotřební materiál, technické vybavení, služby lektorů)

Místo konání: ŠKODA AUTO VYSOKÁ ŠKOLA, Na Karmeli 1457, Mladá Boleslav

Turnusy:
11.7. – 15.7. 2022
18.7. – 22.7. 2022

Vyplněním formuláře se registrujete na příměstský tábor, informaci o přijetí /nepřijetí obdržíte nejpozději do 48 hodin od registrace.

Přihlašovací formulář Filmový tábor 2022

Vážení, 
v souvislosti s Vaším zájmem o přihlášení dětí na příměstský tábor pořádaný naší společností, FILMFEST, s.r.o., sídlem Zlín, Kudlov, Filmová 174, PSČ: 760 01, IČ: 262 73 365, zaps. v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, pod sp.zn. C 41255 (dále jen „Správce“), si Vás dovolujeme požádat o Váš souhlas se zpracováním osobních údajů.

Tímto uděluji Správci souhlas se zpracováním mých osobních údajů a dále osobních údajů mého dítěte, a to v rozsahu jméno a příjmení zákonného zástupce, jméno a příjmení dítěte, emailový a telefonní kontakt zákonného zástupce. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem zajištění a realizace pobytu dítěte na příměstském táboře pořádaného Správcem včetně kontaktování zákonného zástupce pro případ nenadálých událostí. Doba zpracování osobních údajů je 5 let od udělení souhlasu.

Subjekt údajů prohlašuje, že byl Správcem poučen o zpracování a ochraně osobních údajů, že výše uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou Správci poskytovány dobrovolně.

  

Těšíme se na setkání s Vašimi dětmi! Tým festivalového tábora.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.