Filmy 2013

Po 27.05.2013 | 08:15

Bram neposeda (2012)

Sekce: Panoráma

Režie: BosBros

Nizozemsko, 2012, 83 min

Místo: Golden Apple Cinema, č. 1

Po 27.05.2013 | 08:30

Soutěžní pásmo animovaných filmů 1

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

, 0, 36 min

Místo: Golden Apple Cinema, č. 2

Po 27.05.2013 | 08:30

Myška cestovatelka: Tajemství pokoje č. 13 (2012)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: xxx, Dagmar Dyjáková

Maďarsko, 2012, 7 min

Místo: Golden Apple Cinema, č. 2

Po 27.05.2013 | 08:30

Zou fotí (2012)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Olivier Lelardoux

Velká Británie, 2012, 7 min

Místo: Golden Apple Cinema, č. 2

Po 27.05.2013 | 08:30

Krtek na pláži (2012)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Miloš Solc

Rusko, 2012, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema, č. 2

Po 27.05.2013 | 08:30

Piknik s koláčem - Žába a ještěrka (2012)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Jan Jaroš, Dagmar Hýlová, Farhana Ahsan

Nizozemsko, 2012, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema, č. 2

Po 27.05.2013 | 08:30

Budka pro strašidla (2012)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Francie, 2012, 8 min

Místo: Golden Apple Cinema, č. 2

Po 27.05.2013 | 08:30

Dřevěná pohádka o Kolosu (2012)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

USA, 2012, 3 min

Místo: Golden Apple Cinema, č. 2

Po 27.05.2013 | 08:40

Legenda o Sarile (2012)

Sekce: Panoráma

Kanada, 2012, 82 min

Místo: Golden Apple Cinema, č. 3

Po 27.05.2013 | 08:50

Anton (1996)

Sekce: Dny dánské kinematografie

Dánsko, 1996, 80 min

Místo: Golden Apple Cinema, č. 4

Po 27.05.2013 | 09:00

Bekas (2012)

Sekce: Panoráma

Finsko, Irák, Švédsko, 2012, 92 min

Místo: Golden Apple Cinema, č. 5

Po 27.05.2013 | 09:10

Rytíř Zrezivělý (2012)

Sekce: Panoráma

Německo, 2012, 85 min

Místo: Golden Apple Cinema, č. 6

Po 27.05.2013 | 10:00

Pee-Wee: Zima, která změnila můj život (2012)

Sekce: Mezinárodní soutěž filmů pro děti

Kanada, 2012, 122 min

Místo: Velké kino

Po 27.05.2013 | 10:30

Super třída (2012)

Sekce: Panoráma

Režie: Vladimír Žid

Nizozemsko, 2012, 81 min

Místo: Golden Apple Cinema, č. 2

Po 27.05.2013 | 10:40

Revoluce - Zachraňte lidstvo (2012)

Sekce: Dokumentární film

Kanada, 2012, 87 min

Místo: Golden Apple Cinema, č. 3

Po 27.05.2013 | 10:50

Chyťte tu holku! (2002)

Sekce: Dny dánské kinematografie

Dánsko, Norsko, Švédsko, 2002, 87 min

Místo: Golden Apple Cinema, č. 4

Po 27.05.2013 | 11:00

Sněhová královna (2012)

Sekce: Tisíc a jedna noc

Rusko, 2012, 80 min

Místo: Golden Apple Cinema, č. 5

Po 27.05.2013 | 11:10

Ostrov ztracených duší (2007)

Sekce: Dny dánské kinematografie

Dánsko, 2007, 100 min

Místo: Golden Apple Cinema, č. 6

Po 27.05.2013 | 13:10

Soutěž studentských filmů Zlínský pes 1

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

, 0, 0 min

Místo: Golden Apple Cinema, č. 2

Po 27.05.2013 | 13:10

Více než pohádka (2013)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Ivona Lichá

Slovensko, 2013, 8 min

Místo: Golden Apple Cinema, č. 2